Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wymienię Wymienię pilnie w maju - biżuteria PH, plecak Metoo, walizka/jeździk dla dziecka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-05-15, 15:29   #1
SchrodingerKot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 461
Przekupka: 1 pkt / 100% pozyt.

Wymienię pilnie w maju - biżuteria PH, plecak Metoo, walizka/jeździk dla dziecka


Witajcie, wątek pilny, bo 26/27 będę w Polsce.

Wymienię:

- sznurkową bransoletkę PaulHewitt, nietrafiony prezent, uwielbiam bransoletki ale ta nie jest w moim guście. Rozmiar 17.

- plecak śpiący króliczek Metoo, prezent roczkowy dla córki, ale moim zdaniem to jest plecak dla starszego dziecka, jest dość duży.

- walizka / jeździk Trunki dla dziecka, podobnie jak wyżej, prezent który raczej jest dla starszego dziecka.

-Dokładam Mię 2 (białą), używałam kilka razy, robiłam kilka podejść myślę, że nie więcej jak 5, ale dla bezpieczeństwa napiszę, że 10. Skóra jest faktycznie gładka, ale moja wrażliwa skóra z naczynkami czuje się, że to dla niej za wiele i leży,a przecież może kogoś ucieszyć.

Bezsensownie od razu dokupiłam zapasową szczoteczkę, więc używaną mogę wywalić i oddać z nową nasadką. Wszystko sprawne oczywiście, a z nową szczoteczką - jak nowe. Kosmetyki dołączone do zestawu też nieużywane. W zamian za Mię przyjmę inny sprzęt urodowy czy domowy, różne karty podarunkowe lub coś dla dziecka (książeczki, zabawki grimms lub inne, kredki stabilo woody)


Dziecięce rzeczy nie muszę oddawać, mogą zaczekać, aż córka do nich podrośnie, ale jeśli znajdzie się coś bardziej potrzebnego w tej chwili to wówczas wymienię chętnie, a na wymianę poszukuję coś dla dziecka 1-2 lata:

1) kredki Stabilo Woody
2) zabawki dla roczniaka-dwulatka. Przykładowo podaję co mam na liście do zakupienia: memo goki, klocki tęczowe grimms (inne rzeczy tej firmy również chętnie), cylindry montesorii. NIE interesują mnie zabawki śpiewające, grające, wkurzające, świecące.
3) nade wszystko książeczki dla córki, przykładowo:
- seria ulicy czereśniowej (bez lata i wiosny bo te już mam),
- książki wydawnictwa Dwie Siostry tj. "mapy", inne
- książeczki z biedronki z cyklu "wszystko co..."( wszystko co jem, żyje, rośnie itd),"
- z muchą na luzie ćwiczymy buzię",
- cała seria "piucia",
- "szary domek" - była do kupienia w biedronce, ale przegapiłam
- "rok w lesie",
- "co kryje las", "co kryje morze"
- książeczki w stylu przesuń paluszkiem... tj. " przesuń paluszkiem na nocnym niebie"
- książeczki tulleta, tj. "naciśnij mnie", "Turlututu", inne
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  55fcaa794876b629b0bc85fca8d9.jpg
Wyświetleń: 27
Rozmiar:  39,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  1959-img_9365.JPG
Wyświetleń: 20
Rozmiar:  267,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  1961-img_9363.JPG
Wyświetleń: 19
Rozmiar:  465,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  trunki.jpg
Wyświetleń: 19
Rozmiar:  48,9 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez SchrodingerKot
Czas edycji: 2017-05-17 o 23:13
SchrodingerKot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując