Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - *MAJ 2008* nasze zakupy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-01, 15:30   #85
Buskowianka
Zadomowienie
 
Avatar Buskowianka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Busko Zdrój/Kraków
Wiadomości: 1 068
Dot.: *MAJ 2008* nasze zakupy :)

Cytat:
Napisane przez MiOkaA Pokaż wiadomość
To moje, co prawda nie majowe (z kwietnia), ale dopiero teraz znalazłam moment żeby je uporządkować No i nareszcie mój internet wrócił do normy

1. Kremowa bluzeczka z haftem Cubus 49zł
2. Czarny sweterek na guziczki Vero Moda / allegro 35zł - długo takiego szukałam!
3. Okulary C&A 17.90zł - Nareszcie!
4. Długaśna wzorzysta sukienka H&M 59zł - cena mnie powaliła(pozytywnie oczywiście)!
5. Sukienka Vero Moda 39zł
6.Biustonosz 39zł H&M
Cytat:
Napisane przez MiOkaA Pokaż wiadomość
c.d

7. Znane wszystkim T-bary Deichmann 79zł
8. Top Vero Moda 35zł - na żywo wygląda 100 razy lepiej!
9. Torebeczka skórzana - SH 5zł
10. Sweterek Vila nowy - SH 16zł


Czy widzieliście u siebie może doły do tego stanika z H&M?? Bardzo chciałabym skompletować całość(mogą być figi albo stringi) rozmiar 34! oczywiście wszeyskie koszty pokryje - z góry dziękuje za pomoc
Świetneeee

Cytat:
Napisane przez sylwia468 Pokaż wiadomość
Oj nie zdążylam odpisać w tamtym wątku bo mi perfidnie zamkneli. A więc piszę tu

"bryle" zakupilam a c&a lecz nie w kupcu Poznańskim a w Galeri Petka wczoraj byla tam obniżka na wszystko -20% i zamiast 25 zaplacilam 15 z groszem


sukienka i elegankca i sexi material jest coś ala nylon sexi jak najbardziej ale na "grzeczną" imprezę również się nadaję jest rozkloszowana na dole na początku nie moglam sie przyzwyczaić ale już oki reserved 139zl.Pozdrawiam
Śliczna sukienka i moim zdaniem jest dla Ciebie idealna, bo podkreśla Twoją bardzo ładną figurę
__________________
Buskowianka jest offline Zgłoś do moderatora