Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-25, 18:39   #2326
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa Twojej opinii o tych zapachach Mi z tej trójki najbardziej odpowiada blutenzauber, potem perfect matcha i na końcu shibuya.


Kupowałam Kivvi na promo w Skarbcu Natury na żele, toniki i mleczka, ale nie wiem czy jeszcze jest. Po cenie promocyjnej płyn miał kosztować ok48 zl, ostatecznie się okazało, że niecałe 40 zapłaciłam. Więc wyszłam na tym dobrze, bo płyn do końca terminu wązności to ja na pewno zużyję, bo myję twarz dwa razy dziennie, a on ma 150 ml. Pyrus Cydonia właśnie się kończy i starczy mi na niecałe 2 m. No mistrz wydajności to nie jest, ale biorąc pod uwagę, to że dobrze oczyszcza to nie mam mu za złe
Dam znać

No to tanio Ci wyszedł, zresztą w Skarbcu i tak ten płyn jest z 10 zł tańszy, niż w innych sklepach. Kusi mnie bardzo

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ja mam jednak zakupoholizm. Poszłam dziś kupić olejek ajurwedyjską terapię dla włosów Orientany (przeczytałam gdzieś, że pachnie mniej intensywnie niż sesa) i oczywiście zobaczyłam, że jest tonik normalizujący vianka w promocji. No i oczywiście wzięłam, a pewnie skończy się tak, że będę niezadowolona . A miałam już nic nie kupować w tym miesiącu
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora