Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-05-26, 09:10   #2335
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Od prawie 2 miesięcy używam tuszu Avril. Z jednej strony jest fajny, mocno czarny, ładnie podkreśla rzęsy. Z drugiej jest bardzo podatny na rozmazywanie, co przy moich nadwrażliwych i reagujących na wszystko łzawieniem oczach daje notorycznie efekt pandy
Chciałabym teraz wypróbować Lili Lolo albo Couleur Caramel. Używał ich ktoś może?
Tusz LL jest dobry, choć nie podkreśla tak jak Avril i u mnie Avril wygrywa jeszcze pod względem trwałości. Raz trafiłam na wybrakowany egzemplarz i strasznie się kruszył, no nie szło używać.

Cytat:
Napisane przez yuy90 Pokaż wiadomość
Przyjrzę mu się, w ogóle kosmetyki resibo zwróciły moja uwagę.

Serum rzeczywiście jest takim game chamgerem?

Kolorowke warto obejrzeć stacjonarnie - masz może jakaś drogerie z kosmetykami naturalnymi? W Poznaniu wiem, ze są dwie, pewnie w innych miastach tez sa
A mogłabyś napisać gdzie są w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Sylwiusaka daj znac jak sie sprawuje podklad w dalszych testach.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój entuzjazm wczoraj opadł, podkład wytrzymał trzy godziny, a potem zrobiło się ciasto na polikach i czole. Może winna jest pogoda, bo jest bardzo ciepło. Od jutra ma padać, więc jest szansa na testy w normalnych warunkach.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora