Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-28, 10:17   #4130
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez maiia Pokaż wiadomość
Ratunku!!! :-(

Miałam połowę włosów (nad karkiem) zafarbowane na ciemno (odcień 7.03) a na górze blond na poziomie 9. Zamarzył mi się równy kolor.. Pokryłam całość 10NB alfaparfa z wodą 6% by nie zniszczyć włosów, zmalaksowałam i moje włosy są teraz wszystkie w kolorze jasnego brązu :-(

Dlaczego... Co zrobiłam źle? Czy farba ze spodu puściła i zafarbowała górę? I najważniejsze, jak wrócić do blondu na poziomie 9 tym razem na całości?

Błagam, pomóżcie, w tym kolorze wyglądam i czuję się FATALNIE :-(
Sprawa jest dość prosta. Na górze masz blond włosy, zapewne porowate i tam farba złapała ciemno, bo odbarwione włosy mocno chłoną barwniki. A na dole miałaś ciemne i na nich farba na wodzie 6% też złapała ciemno, bo z takim oksydantem nie rozjaśnisz farbą farby. Góra stopniowo ci się wypłucze ale do jakiego blondu trudno powiedzieć. NB to ciepły odcień. Tak, jak to zrobiłaś absolutnie ci koloru nie wyrówna. Musiałabyś zdekoloryzować ten dół.

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Cytat:
Napisane przez anjanka22 Pokaż wiadomość
ooo dziękuje zamówiłam maske beżowy blond to jeszcze zobacze Artego

edit: ale ten odcien pearl jest popielaty a ja nie chce popielu to jest ciepły beż wiec raczej nie pearl....
Ten Artego daje beżowaty odcień, choć fakt -raczej w chłodnej tonacji.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując