Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - CLARENA - kwasy gabinetowe, APTECZNE - antytrądzikowe, VICHY podkłady i inne.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-02, 12:02   #51
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Przekupka: 12 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CLARENA - kwasy gabinetowe, APTECZNE - antytrądzikowe, VICHY podkłady i inne.

CLARENA - Krem z kwasami owocowymi AHA do kuracji domowej

Krem na bazie kwasów owocowych AHA do pielęgnacji domowej. Przeznaczony dla każdego typu skóry w tym skóry naczynkowej i wrażliwej z problemami typu: zmarszczki, łojotok, plamy pigmentacyjne, przesuszenie. Wspomaga eksfoliację, wygładza, biostymuluje mechanizmy energetyczne regulujące metabolizm komórkowy, pobudza syntezę kolagenu, wzmacnia mechanizmy obronne skóry i podwyższa nawilżenie. Już w pierwszym tygodniu stosowania zauważalna jest poprawa w wyglądzie skóry.

lub ewentualnie
CLARENA - Krem normalizująco-łagodzący

Beztłuszczowy kremo – żel o lekkiej konsystencji przeznaczony dla cery mieszanej, tłustej i trądzikowej. Preparat nawilża przesuszające się obszary jednocześnie normalizując tłuste partie twarzy. Działa bakteriobójczo i złuszczająco przyspieszając gojenie stanów zapalnych i systematycznie zwężając pory, łagodzi podrażnienia i nie obciąża skóry. Doskonale nadaje się jako codzienna baza pod makijaż.

Zapraszam do mnie - moje kremy zostaly mi polecone przez dermatologa wlasnie gdy mialam problemy z cera. Sa one hipoalergiczne i bardzo delikatne. Zajrzyj
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując