Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-04, 12:13   #1569
Ahcak
Rozeznanie
 
Avatar Ahcak
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 891
GG do Ahcak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Szatanka...
Na I fazie SB często zdarzają się zaparcia, ale nie muszą. Podstawą wszystkiego jest błonnik, którego dostarczanie jest przez pierwsze 2 tygodnie ograniczone, bo nie jemy owoców ani produktów zbożowych. Dlatego tak ważne jest jedzenie warzyw, warzyw do śniadania, II śniadania, obiadu, kolacji, najwyżej deserek można zjeść bez Bo można skomponować posiłki według zasad SB a mogą nie zawierać warzyw, np. Można jeść cały dzień sery, deserki, omlety na słodko i będzie bezgrzesznie. Ale nie o to chodzi...
I faza to jedzenie chudego mięsa i serów z ogromną ilością surówek i sałatek. Spróbuj jeszcze raz i pilnuj tego. Jeżeli nie załatwisz się co dzień na I fazie tylko co 2 dni, to nie jest źle, ale na II fazie już wszystko OK, a po miesiącu już nawet się nie myśli o tym, bo metabolizm jest uregulowany.
Miałam przed diet zawsze problemy z wypróżnianiem, a teraz codziennie, 1 lub 2 razy dziennie odwiedzam kibelek
__________________

mam kota na gorącym dachu mojej głowy . . .
Ahcak jest offline Zgłoś do moderatora