Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-04, 17:47   #645
wycinanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 22
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Azure dziękuje za odzew

1. Zakupiłam sobie dziś LRP Hydraphase XL. Mam nadzieję, że będę z niego zadowolona. Krem matujący na razie odstawiam. O filtrach fotostabilnych poczytam.

2. Spraye do opalania zakupiłam dwa. Jeden spf 40, drugi spf 20. Ich skład to:
SPF 40
water (aqua), dicaprylyl carbonate, octocrylene, methylene bis-benzotriazolyl tetramethylbutylphenol, butyl methoxydibenzoylmethane, alcohol denat, dimethiconol behenate, tocopheryl acetate, ectoin, mannitol, xylitol, rhamnose, fructooligosaccharides, laminaria ochroleuca extract, decyl glucoside, c20-22 alkyl phosphate, c20-22 alcohols, xanthan gum, disodium edta, sodium hydroxide, propylene glycol, citric acid, caprylic/capric triglyceride, phenoxyethanol, methylparaben, propylparaben, ethylparaben.

SPF 20 Water (Aqua), Dicaprylyl Carbonate, Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Alcohol Denat., Glycerin, Polysorbate 60, Sorbitan Stearate, Dimethiconol Behenate, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetrame-Thylbutylphenol, Tocopheryl Acetate, Ectoin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Laminaria Ochroleuca Extract, Steareth-20, Decyl Glucoside, Xanthan Gum, Disodium Edta, Propylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Citric Acid, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, Fragrance (Parfum).

Dają radę?
wycinanka jest offline Zgłoś do moderatora