Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Clinique - kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-04, 19:05   #4872
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny! Mam do Was pytanie dotyczące Superbalma. Kupiłam (oryginał, w drogerii Boots) kolor Apricot około półtora miesiąca temu i byłam bardzo zadowolona, zużyłam może 1/3 opakowania dopiero - aż tu wczoraj nakładając go na usta zauważyłam jego okropny ZAPACH , którego wcześniej nie było! Błyszczyk zwyczajnie śmierdzi zepsuciem . Czy komuś też się to przytrafiło?
Dodam, że kilka razy miałam do w kieszeni, ale nie notorycznie; ponadto robię to z wiekszością balsamów i błyszczyków i nigdy nic się z żadnym nie działo chlip...
moim superbalmom nigdy nic nie było.. zarówno pełnowymiarowym jak i miniaturkom. Dziwnie, że u Ciebie tak się stało.. zwłaszcza że znoszą dzielnie nawet mróz

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Ja mam teraz tylko 5 błyszczyków, a bywały czasy, gdy miałam ich kilkanaście. Dążę do celu - 1 błyszczyk na stanie. (z innymi kolorówkami tez tak zamierzam, ale chyba w innym życiu, tyle cudeniek ciągle kusi).
1 błyszczyk o matko ja nigdy żadnego nie zużyłam do końca, ale nie wyobrażam sobie mieć jednego samiutkiego błyszczydła
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora