Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-06-11, 22:44   #971
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
No wlasnie byla z lodami i dlatego ledwo zyje, bo pod koniec meczylam sie z ta Frappe bylam w polecanej lodziarni, ale lody mi tam nie smakowaly zapraszam do Wloch, po tym juz ani razu nie tkniecie lodow w PL

Jak uzywasz na mokro? Mokry masz pedzel? Co to daje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Polazlam na zakupy, weszlam do D, chcialam podklad, wymyslilam jakiegos Armaniusza, ale ten maly D nie ma polowy marek, wiec zaczelam szukac czegos innego i wybralam w koncu EL DW light, bylo troche rzeczy w letniej promo, wiec dokupilam tez serum nawilzajace Chanel, a myslalam na trio Jour, Nuit i Weekend albo nad Chance Eau Vive. W prezencie dostalam probke podkladu Chanel, mini maskare Collistar oraz mini balsam na noc do twarzy EL - to chyba jakas nowosc...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mokrym bb. W ten sposób nakładam na obszar pod oczami, czoło i brodę, a czasem tyci tyci na poliki. Pod oczami mam wtedy efekt fotoszopa, taka satynka.
Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Pewnie mokrym BB dłużej się trzyma
Never, jestem w szoku, ja 60g pudru Kryolanu zużywałam kilka lat (a miałam tylko jego), dając przy tym odsypki, a pod koniec i tak wyrzuciłam, bo już nie mogłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie tak, dłużej się trzyma i jeszcze wygładza dodatkowo buzię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując