Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieprzetrawiona zdrada - da się to posklejać?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-15, 19:12   #20
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Nieprzetrawiona zdrada - da sie to posklejac?

Cytat:
I konflikt byl na tle takim, ze on uwaza, ze mleko matki jest najlepsze i powinnam sie przynajmniej postarac je wyprodukowac, a ja doszlam do wniosku, ze w tej chwili jest na rynku tyle zamiennikow dostepnych, ze przy dzisiejszej technologi nie ma wielkiej roznicy.
Cytat:
Dlatego tez troche ukrywalam przed nim, ze pojechalam do pracy na 2-3 godzinki. Tego dnia nie spodziewalam sie go w tych godzinach i przylapal mnie jak robilam cos fizycznego. Nie jakies niewiadomo jakie ciezary, ale w sumie moglam poprosic kogos o pomoc. Wiec tez rozumiem jego punkt widzenia.
Ty w ogóle liczysz się choć trochę z jego zdaniem? bo widzę, że w robieniu po swojemu to jesteś bardzo dobra.

po tym co napisałaś wstrzymałabym się z osądem, że masz takie kiepskie małżeństwo a konkretnie kiepskiego męża. jak dla mnie raczej też masz swoje za uszami.


wg mnie najpierw potrzebujesz czasu by gospodarka hormonalna Ci się uregulowała. i byś mogła wykluczyć poporodową depresję itd. a tego się nie da po 2 miesiącach.
i dopiero potem zastanawiać się nad faktycznymi skutkami jego zdrady dla ciebie i waszego związku. czy dasz radę realnie przebaczyć czy nie.

co do tekstu w restauracji, nie widzę w takim tekście nic straszliwego, wiele osób sobie żartując zarzuca rzekome zainteresowanie kimś innym, np. atrakcyjną kelnerką, ale to jeden z takich tekstów o których się za chwilę zapomina,
riposta za to że 'ty z nimi sypiasz' w sytuacji gdy decydujecie się naprawiać związek po zdradzie była kufersko chamska.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując