Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieśmiałe Wizażanki-zbierzmy się tutaj :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-08, 04:29   #29
nisiaq
Zadomowienie
 
Avatar nisiaq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 432
GG do nisiaq Send a message via Skype™ to nisiaq
Dot.: Nieśmiałe Wizażanki-zbierzmy się tutaj :)

Witam i ja
Mam podobnie jak część z Was- tj jak poznaję nowych ludzi to mi język kołkiem staje i podejrzewam, że wszyscy wtedy mają o mnie zdanie- mało inteligentna- delikatnie mówiąc.
W sumie jak jest np 1 nowa osoba to do przeżycia (chyba że jest taka super przebojowa, to mnie onieśmiela na maxa), natomiast grupa osób to normalnie po nocach mi się śni w ramach koszmaru
Jak już kogoś poznam i czuję się swojsko ta bariera powoli znika, ale początki to horror.
Utrudnia mi to życie o tyle, że wszelkie opcje pójścia do pracy gdzie jest już jakiś zespół po prostu odpadają. Np było ogłoszenie pracy w rossmannie- niby fajnie jak dla mnie, możliwość awansu itp ale nie ma mowy, bo rossmann stoi już od prawie 2 lat bodajże i tam ludzie się znają i jest ich tyyyle. Pfff

Dobrze, że TŻ poznałam a) za czasów kiedy nie miałam aż takich akcji (wtedy to on był większa dupa, teraz jest normalnie przebojowy b) znałam od dzieciństwa i był mi bliski więc ominęłam opcję świeżej znajomości

Ja nie potrafię zadzwonić do kogoś średnio bliskiego. Do obcego- spoko nawet, do najbliższych- bez problemu, do koleżanek czy kolegów- never

Tak naprawdę się rozkręcam w rozmowach na gg (bo nawet tutaj na wizażu przerażają mnie te duże ilości obcych osób, w dużej mierze już znające się i zgrane eh, czasami chcę coś napisać na jakimś wątku i za chiny nie umiem się przełamać. Inna sprawa że nieraz jak się przełamuję zostaję zignorowana)
__________________
"Trzymałem cię w ręce, Wagabundo. Byłaś przepiękna."



nisiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując