Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-08, 17:20   #414
dzwoneczek186
Rozeznanie
 
Avatar dzwoneczek186
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kevelaer, Niemcy
Wiadomości: 753
GG do dzwoneczek186
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.II

Witam drogie biochemiczki,
Zakupilam nowy i nieznany mi filtr +50. W sumie nie zalezy mi na jego fototrwalosci, potrzebuje czegos "na rano po bulki" i na trening na sloneczku. Czyli nawet jesli ochrone mialabym tylko na 1-2 godziny to i tak ok. Ogolnie jak, waszym zdaniem, wyglada ten sklad. Kto wie moze dokonalam jakiegos odkrycia filtrowego!
Hildegard Braukmann Out & about Aloe Vera Carecream.
sklad: aqua, aloe barbadenis extract, ethylhexyl methoxycinnamate, titanium dioxide, pentylene glycol, polycryceryl-3 methylglucose distearate, glycerin, butyl methoxydibenzoylmethane, caprylic/capric triglyceryde, dimethicone, ethylhexyl triazone, tocopheryl acetate, cetearyl ethylhexanoate, simmondsia chinensis oil, ethylhexyl stearate, panthenol, alumina, galactoarabinan, silica, sodium polyacrylate, butyrospermum parkii, cetyl palmitate, glyceryl stearate, persea gratissima oil unsaponifiables, sorbitan stearate, isopropyl miristate, triethanolamine, parfum, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, xanthan gum, disosium edta, limonene, cassia alata lead extract, tocopherol, linalool, hydrogeneted palm glycerides citrate,bytylphenyl methylpropional, citral, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, geraniol, citronellol.

O matko! Ile skladnikow!!! Nie wiem czy to dobrze wrozy... Nie widze zadnego parsola, czy mozna to przepruszyc jakimkolwiek pudrem?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg out & about.JPG (17,5 KB, 7 załadowań)

Edytowane przez dzwoneczek186
Czas edycji: 2008-05-10 o 17:50
dzwoneczek186 jest offline Zgłoś do moderatora