Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-06-28, 22:45   #4540
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez industria Pokaż wiadomość
Ja ☠☠☠☠☠☠☠e u was tez taki upal? Stoje i sie nie ruszam a kapie ze mnie
U nas to samo :/

... tapatalk ...

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwka321 Pokaż wiadomość
U nas jakieś marne 24 stopnie ... [emoji14]

Myboy gratuluję odpieluchowania Oski chyba pierwszym odpieluchowanym dzieckiem na wątku?? Adele ma przebłyski są momenty że ładnie siada woła i robi a tak jak teraz np. kilka dni w ogóle nic i niby siądzie ale nic nie zrobi

Prince kiedy bierzecie ślub??? My wczoraj mieliśmy właśnie rozmowę ...kolejną na ten temat ...ale już chyba jest jednak postanowione że ślubu kościelnego raczej nie będziemy brać. Impreza oczywiście jak najbardziej

Marei rozwalilam sobie dłoń szlifierka mimosrodowa, banał straszny aż mi głupio [emoji4][emoji33][emoji85] mam dwa szwy ... i mega opóźnienia... jestem w dupie ze wszystkim [emoji14] ale za to corcia mnie bardziej pokochała bo miałam dla niej mnóstwo czasu i teraz tylko ciagle mama i mama ... co w sumie dobre nie jest
i już po porzeprowadzce!! Ale numer czas zapierdziela strasznie jeszcze kilka mscy temu dopiero opowiadałaś o tym ze planujecie do Drezna... ale super ze masz taka dobra lokalizacje

Adel ma dziś urodziny imprezka robiliśmy wczesniej, bo akurat kuzynka ze Szczecina była ze swoimi dziećmi w tych stronach, a zależało mi by Adel miała jak najwiecej dzieci w sumie było 6 dzieci i chyba z 25 osób dorosłych, miałam taki za☠☠☠☠☠☠☠ ze chyba nigdy więcej Hahaha. Kurdeee nawet zdjęć nie mam fajnych bo ciagle biegałam
Auaaa no zdarza sie najlepszyn. Tez sie kiedys zacielam w pracy, na szczescie plytko, ale goilo sie fatalnie. Na jakiejs maszynie, ktorej nazwy nie pamietam, stojaca, z blatem i brzeszczotem Wycinalam w 11mm plytce pcv forme na oslone i mi ujechalo. Ja sie ogolnie srednio do takich rzeczy nadaje, bo sierota jestem.
Sciagneli juz szwy? Jak sie goi?

Niezla impreza, na pewno bylo wesolo )

Kiedy slub [emoji14]

Koscielny ojjj to jest czesto kosc niezgody

... tapatalk ...

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Princesika Pokaż wiadomość
Jeju nie przychodza mi żadne powiadomienia na tej durnej aplikacji i dupa, wszystko mnie omija.
Współczuję chorób, jak Gosia?

Sylwka pytalas o slub. Wczoraj ogladalismy sale i wybralismy taki fainy zajazd, robimy garden party z grillem. Termin mamy na 19 maja zarezerwowany ale zaczynam sie zastanawiac nad czerwcem, trochę sie boję o pogodę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

I bedziemy miec slub na pomoscie nad stawem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo jaki romantik! Super!
Ppka fotki zajazdu!

A jak remont?

U nas zapierdl. Dzisiaj przemontowywalismy narozna kanape na drugi rog, skladalismy kilka szafek, prxywiercilismy do sciany. okazalo sie, ze rolety, ktore nam zostawili poprzedni lolatorzy sa ciulowe- nie zwijaja sie do konca i wyglada to fatalnue :/ szkoda, ze dowiedzielismy sie o tym dopiero po zamontowaniu :/ tz sie nawiercil i upa. Chytry dwa razy traci. Myslelismy, ze zaoszczedzimy na nowych, ale chyba wole tam firany. Tylko musimy poczekac az sie odkujemy finansowo, bo okno ma 4m.

M w domu biega czesto bez pampersa (pytam, czy chce pampersa czy nie, czasem sam kaze sobie zalozyc), sika do nocnika, czasami zdarza sie jednak, ze sie zapomni. Nie probowalam jeszcze z nim wychodzic gdzies, ale jak na niego to i tak sukces.


... tapatalk ...
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując