Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ulubieńcy kosmetyczni miesiąca ...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-07-02, 12:47   #283
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Ulubieńcy kosmetyczni miesiąca ...

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Kolorówka

1. Cienie, nieodmiennie od kilku, kilkunastu miesięcy rządzi:
- Catrice 010 Vanillaty Fair, matowy, cielisty, niezwykle aksamitny cień na całą powiekę i do rozcierania
- Catrice 860 The Beauty And Beige, połyskujący, ale nie brokatowy cień na środek powieki i do rozświetlania kości policzkowych
- Mac Patina- nieoczywisty, naturlany beżo-brąz w załamanie

2. Benefit, Gimme Brow- trzyma brwi w ryzach, podkreśla kształt i kolor
3. Yves Rocher, kredka do oczu Beż- miękka, z drobnym brokatem, ale trwała, świetna na dolną powiekę, (na wodną linię oka się nie nadaje)
4. Smashbox, baza pod tusz- ma swoje wady(konsystencja, ciężko go nałożyć na rzęsy), ale spełnia swoją rolę, nadaje trwałości, objętości, wydłużenia, itp.
5. Yves Rocher, róż Średnia Morela- maltretuję go ze dwa lata, piękny uniwersalny kolor, stonowanego różo-koralu
6. Mac, Face and Body, White- do rozrzedzania zbyt ciemnych podkładów i nadania im ładnego satynowego wykończenia

Pielęgnacja

1. Yves Rocher, Serum Vegetal, tonik- dla mnie bomba
2. Peter Thomas Roth, żelowa maska różana- idealna w lecie, koi, nawilża, wygładza skórę
3. Sephora, błotna maska oczyszczająca- zwłaszcza na gorące dni, doskonale oczyszcza, matuje,przyśpiesza gojenie niedoskonałości
4. Yvette, peeling enzymatyczny- po prostu skuteczny, a przy tym łagodny
5. Clarins, krem brązujący do twarzy- świetny, bardzo wydajny produkt! Nadaje naturalną, subtelną opaleniznę, bez plam, bez ścierania się, bez pomarańczy.

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------


Który?



U mnie to raczej bubel.
Zapach nie mój.
Chodzi mi o hd liquid coverage .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując