Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ulubieńcy kosmetyczni miesiąca ...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-07-02, 14:00   #285
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Ulubieńcy kosmetyczni miesiąca ...

Cytat:
Napisane przez cochebomba Pokaż wiadomość
A ja ją bardzo polubiłam, bo ma orzeźwiający, nieduszący zapach. Jedyne co mogę zarzucić to bardzo słaba trwałość, ale cena nie jest wysoka, więc co jakiś czas się dopsikuję i sobie nie żałuję
Ale wiadomo, żaden zapach/produkt nie dogodzi wszystkim, także rozumiem

Tonik z serii Serum Vegetal też bardzo lubię. Czeka na mnie w zapasach, już nie mogę się doczekać aż do niego wrócę
No pewnie.
Na mnie ta woda pachnie chemicznie i nieprzyjemnie. Mocno trąci jakimś gorzkim zielskiem (ogólnie zapach ziół lubię). Także ten-tego.

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Chodzi mi o hd liquid coverage .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aaaa...
Zamówiłam go sobie niedawno (w zasadzie przez ciekawość) i właśnie do mnie leci.
Mam nadzieję, że również dołączę do chóru ochów i achów.
Na to liczę.

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez cochebomba Pokaż wiadomość
- Perfecta, glinkowy enzymatyczny peeling + maska, stop naczynkom + kojenie - HIT
Przeglądając sieć ostatnio natknęłam się na ten produkt i już nawet miałam kilkać- mocno mnie zaciekawił- ale przypomniałam sobie o tym, że przecież mam się czym złuszczać i peelingować, więc może innym razem.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując