Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gdzie wesele?
Wątek: Gdzie wesele?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-13, 06:47   #292
Beatka20
Raczkowanie
 
Avatar Beatka20
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Łódź/Zgierz
Wiadomości: 50
GG do Beatka20
Dot.: Gdzie wesele?

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Łodzi lub okolic- czy któraś miała wesele w Borynie w Rąbieniu? My chyba się na to zdecydujemy, byliśmy tam na jednym weselu i bardzo nam się podobało ale chciałabym jeszcze czyichś doświadczeń posłuchać A może polecacie jakąś salę w Łodzi bądź najbliższej okolicy?

Witam.
Jeżeli chodzi o Borynę to niestety nie jestem Ci w stanie pomóc bo nie byłam tam ani nie bawiłam się na żadnym weselu, ale mogę z czystym sumieniem polecić Ci taką firmę cateringową która posiada salę w Łodzi to jest dokładnie Andrzejów czyli koniec ul. rokicińskiej i oni robią bardzo fajne wesela. Byłam na weselu które organizowali, a konkretnie to było wesele mojego brata ciotecznego i naprawdę jedzenia pełno i obsługa miła, a przede wszystkim z tego co wiem co do menu można się dogadać, są naprawdę ugodowi. Menu jest za 110 zł, a za wynajem sali brat płacił 500 zł, co jest połową sumy którą musiałby zapłacić ponieważ przy weselu na 80 lub więcej osób oni pokrywają połowę kosztów za salę. Jedzenia bardzo dobre i dużo, nawet chyba dają jakieś gratisy do menu.
Kontakt do tego cateringu to 660-79-10-20, lub adres internetowy www.cateringlodz.com
Beatka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując