Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-07-14, 17:37   #292
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Cytat:
Napisane przez olmici Pokaż wiadomość
Za pomocą jakiego programu zrobię taka grafikę? Najlepiej jakiś prosty w obsłudze :-D chciałabym potem to wydrukować w formacie a4 bądź większym ;-)Załącznik 7150166

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
polecam be funky jeśli chcesz ominąć photoshopa
https://www.befunky.com/create/

na górze strony masz UPLOAD - wybierasz gotowe zdjecie albo po prostu biale tlo , rozdzielczosc potem sama mozesz sobie ustawic w opcjach be funky, polecam do druku A4 wybrać rozdzielczość 2480x3508

be funky ma piekne czcionki do wyboru
i jset za darmo
bardzo intuicyjna

po lewej masz menu i sa w text - wiele opcji do wyboru i za darmo

tylko zapisz potem nie jako .jpg tylko jako .png (na górze masz save i bedizesz musiala jakosc wybrac i format)

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

[1=f1c0d63fc5ca1c381c34296 7d346813606c679f4_610b1c1 cbeee7;75482101]Co uwazacie o założeniu sobie konta na portalu randkowym? Czy to juz prawdziwy akt desperacji czy lepiej odpuścić i nie szukać na siłę?[/QUOTE]

jakies 30% moich kolezanek (wiek 26-30) jest na portalach bo ciezko jest poznac kogos fajnego np w klubie, gdzie z reguly sie troszke wiecej pije


ale kilku znajomych bylo znudzonych pisaniem do osob, podobne teksty i np piszesz z kims 2 msce idziesz na spotkjanie i jest ,,taaaakzee tego" nie ma za bardzo o czym rozmawiac albo osoba nie jest podobna do tej ze zdjecia :P i wybrali speed dating - w Wawie napewno jest i masz 1 minute na rozmowe i panie siedzą, panowie przechodzą miedzy stolikami, potem jak zaznaczysz ze ktos jest OK i ten facet ze ty jestes OK to na maila dostajesz podsumowanie kto cie zaakceptowal a kto odrzucil i namiary na tych co cie zaakceptowali

w minute wiesz czy ktos ci sie wizualnie podoba, czy masz o czym rozmawiac, czy jest spotnatniczny czy flegmatyczny itp


takze gdybym ja za swoich czasow miala speed dating napewno bym wybrala.

ale tez wszystkie moje kolezanki chodza tam z kolezankami bo same się wstydzą.
tzn te ktore chodzily sa juz w zwiazkach stalych a et co piszą to jest trudno, pewnie sama wiesz jesli bylas na portalu, ja bylam i tam szukalam

ps: podpowiem ze ja swojego TZ poznalam na gumtree w dziale SPORT / HOBBY / PARTNERZY DO SPORTU i polaczyla nas pasja ..do tanca
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2017-07-14 o 17:33
Friese jest offline Zgłoś do moderatora