Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dlaczego jesteś na "nie"?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-14, 21:25   #34
villemcia
Wtajemniczenie
 
Avatar villemcia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: WAWA
Wiadomości: 2 106
GG do villemcia
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Cytat:
Napisane przez hathayoga Pokaż wiadomość

I tak spytam z ciekawości - co, jeśli pazurki zrobione są w jakimś konkretnym kolorze, a macie ochotę danego dnia włożyć biżuterię, jakiś dodatek w zupełnie innym, nie pasującym do niego? Tak mnie naszło, nie bijcie
to ide w tym co mam i mam gdzieś co inni myślą, ważne, że mi jest dobrze...

wiecie co mnie jeszcze zastanawia, tak mówimy o tym, że pazurki powinny pasowac kolorystycznie do stroju itp.
ale jak tak patrze po kobitkach to większośc w ubieraniu i dobieraniu do tego np. torebki już na nic nie patrzy.
Może mieć adidasy, być ubrana cała na czarno a do tego białą torebka bardzo elegancka.
Dziwne, że tego nikt nie neguje i nie krytykuje, bo z tego co pamietam zawsze była zasada, że torebke dopasowujemy do- butów, dodatków lub stroju...

I ciekawe, że po złym ubraniu i dodatkach(wykluczam tu krótkie mini i pępek na wierzc, bo nie o tym mówie) nikogo sie nie klasyfikuje do słodkiej- idiotki, a przy dłuższych pazurkach, nie daj Boże mocniej ozdobionycxh zaraz przyklejana jest karteczka...

ja tam french mialam 2 razy na pazurkach i wydawał mi się zawsze bardziej zwracający uwage niż inne moje pazurki- naprawde...jak miałam french czułam jak by każdy sie na mnie gapił...
a jak mam swoje sroczki to czuje sie zawsze lepiej...
plus jest taki, że wiekszość moich klientek przekonała sie do dodatków do frencha
__________________
stylizacja pazurków to moja pasja
villemcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując