Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Produkty do włosów bez silikonów!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-16, 22:40   #417
Djapira
Zadomowienie
 
Avatar Djapira
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: Produkty do włosów bez silikonów!!!

Witam wszystkich

Nie zdawałam sobie spawy, że większość kosmetyków do włosów jest naszpikowana SLSami, silikonami i chemicznymi substancjami. juz wiem czemu Garnier mi nie pasował

Nie chce zadawać głupich pytań, ale potrzebuje wyrozumiałości z waszej strony, ponieważ pierwszy raz mam styczności z tym, o czym piszecie Prześledziłam cały wątek.

Przejde do sendna sprawy. Tak jak pisałyście muszę oczyścić włosy z silikonów, szamponem który zawiera SLSy, ale jaki to np. szampon? Niestety nie znalazłam, na pierwszej str. są podane, ale takie bez SLSów i silikonów. Mogłybyście mi coś doradzić? Mam włosy cienkie, zniszczone od długości ucha(po rozjaśnianiu, prostowaniu).
Później mam zamiar używać łagodnego szamponu dla dzieci, np Bebi Barwy i maseczki Wax lub Kallos latte. Zaczęłam już pić pokrzywę i brać belissę.
Czy kiedy będe używać szamponu z SLSami żeby spłukać silikony to mogę od razu stosować maseczkę bez tych składników?
I jeszcze jedno. Olejki dostanę w aptece czy trzeba zamawiać? Zainteresował mnie kokosowy. Jak go stosować?

Z góry bardzo dziękuje za wyrozumiałość i pomoc. Bardzo bym chciała mieć piękne włosy i mam nadzieje, że mi się to uda
__________________
"Jeśli nie odważysz się zrobić kroku, nigdy nie dowiesz się tego, do czego jesteś zdolny. Ufaj po prostu, że w nowej sytuacji dasz radę"!


Djapira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując