Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.10
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-27, 10:32   #3988
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.10

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Aaaaaaaa gratuluję i życzę nudnej ciąży
Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
gratulacje!
Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
Gratki
Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość

yuuppiii!
kiedy termin? jak się czujesz????
Dziękuję kochane za gratulacje poczekajmy na szczęśliwe rozwiązanie bo to dopiero wczesny początek 😊
czuję się ok dopiero 5 tydzień (5t1d) coś koło tego wg ostatniego okresu wychodzi 30 marzec, choć znam dokładną datę poczęcia i wg niej mi wychodzi na 12 kwiecień 😉 na 7 sierpnia umówiłam się na pierwszą wizytę i wtedy będzie wiadomo co i jak.
Anielka przeżywa traumę, tak bardzo chciała siostrę lub brata że jak się dowiedziała to stwierdziła że ona tylko żartowała ona na prawdę nie chciała ona tylko żartowała że chce mieć itp. W kółko przez 3 godziny ją uspokajaliśmy aż na koniec brzuszek ją rozbolał a powiedziałam od razu bo przez pół roku słuchałam że chciała by mieć rodzeństwo. Jeszcze nie widziałam mojego dziecka w takim stanie taki najprawdziwszy płacz, szloch że aż mi się przykro zrobiło takie rozczarowanie nie dała się przytulić nam dotknąć no masakra ale myślę że przez 8 miesięcy oswoi się z tą wiadomością i jeszcze jej się odmieni.

Wracam do pracy

I wiecie co pochwalę się nawet wczoraj oficjalnie już dostałam podwyżkę ale przed podpisaniem aneksu przyznałam się że jestem w ciąży tak by mieć czyste sumienie i żeby mi nikt nie zarzucił nieuczciwości 😀
co do naszej dawnej sytuacji jakoś się stabilizuje w tym sensie że mamy pracę mamy wynagrodzenia i możemy jakoś spokojnie żyć nie jest to co kiedyś ale zgrzeszyła bym gdybym narzekała bo jest dobrze. Jakoś powoli źle karty odwracają się w dobre.tak napomknęłam bo mimo upływu czasu czuję się wobec was zobowiązana za okazaną pomoc z waszej strony w naszym kierunku. Dziękuję
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując