Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-17, 17:07   #1190
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
jakie?
Nie wiem, poszłam przed targami do ambulatorium ale przez pół godz zmieniła się tylko jedna osoba więc dałam se spokój i pojechałam szaleć Ogólnie to ból gardła (u mnie rzadki) i czuję zatoki. wczoraj wcięłam pół paczki chlorchinaldinu, rano psik neoanginu, przed chwila Ibuprom zatoki, a generalnie poprawia mi się chwilowo z gardłem jak przepiję fantą jabłkową
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja kupiłam z kolorówki niewiele: mozaikę brązujacą Avon, puder sypki Oriflame, róż mineralny L'Oreal i tusz VF Rimmel - jednak nie moge bez niego żyć Dużo gorzej z pielęgnacją - zaszalałam Obiecuję poprawę
Ja też w maju nie wiele- kredkę do oczu, tusz który jeszcze leci i dziś 2 lakiery do paznokci.
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
choroba, chciałam kupic sobie dziś buty na teraz, jakies płaski, moze piptoły najlepiej czerwone i jakieś kremowe a tu sama zieleń i żółc
A ja szukam dalej białych balerinek lub płaskich piptołków. Mierzyłam 3 modelelw HD ale jednak to nie to
Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
A to dopiero połowa maja, a my się wzajemnie pocieszamy że kupiłyśmy tak niewiele.
JA zawsze najwięcej kupuję w ostatnim tygodniu miesiąca, nawet przez pierwsze 3 tygodnie moge nie kupowac nic, ale potem przychodzi taka myśl, że cos trzeba pokazać w aktualizacji

Więc na targach było jak zwykle, tylko trochę gorzej bo próbek nie było prawie żadnych (nie wiem czy juz pozabierane czy wcale nie było, a byłam po 12).Mam jedną z pilingu z hiszpańskiej pomarańczy Du Cosmetics Majątek wydałam na BanDi 123 zł a to tylko 3 kremy: z serii Young krem matujący spf18, z serii Hydro krem nawilżający (nie ma jej jeszcze na oficjalnej stronie chyba nawet) i z serii delicate krem/maskę kuracja łagodząca- Hex się skład podobał więc zaryzykowałam Zastanawiałam się jeszcze nad tonikiem young albo delicate i kosmetyczka poleciła mi micela z serii veno do cery naczynkowej, ale nie mogłam się zdecydować który i w końcu nie wzięłam żadnego Jak kremy będą dobre to może kupie przez neta Toniki i micel są w sprayu Kremy w pompkach. Gratis dostałam kalendarz i próbki masko/kremu który kupiłam oraz maske dotleniającą w saszetkach. niestety połowa interesujących mnie produktów miała parafinę i nie odważyłam się kupić Lakiery do paznokci kupiłam holograficzne- jasniutki srebrzysty Mollon i ciemny kałużowo-bury OPI I jeszcze MagJi kupiłam granat Russian Navy po telefonicznych konsultacjach i wymalowaniu jednego palucha

Wsio
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora