Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wartościowe książki dla dzieci
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-07-29, 07:49   #2957
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Wartościowe książki dla dzieci

Cytat:
Napisane przez madziara_07 Pokaż wiadomość
a w jakim wieku jest twoj syn? bo zaciekawila mnie ta ksiazka ale gdzies wyczytalam ze dla dwulatka to jeszcze ale dla dwu i pollatka to juz nie bo za pozno. a moja dwulatka juz nawet Kicie Kocie czyta od swieta wiec nie wiem czy i ta ksiazka jej nie znudzi.
za to teraz przynioslysmy z bibliteki 3 ksiazki o Kipperze/Kacprze ktorych nie zna i je maltretujemy kilka razy dziennie.
Mój syn 20.06 skończył dwa lata. Basię i Franka czytamy od około 20go miesiąca. Teraz syn sam czyta właściwie, ja przewracam kartki i zaczynam zdanie, a on kończy Bardzo to lubi. Kupiłam też Wielka Księgę Basi, ale chyba trochę na wyrost bo leży na półce, zbyt długie zdania.


Myślę, że to zależy od dziecka, mój dużo mówi i rozumie, z dnia na dzień czytamy dłuższe teksty. U nas Kicia Kocia jest czytana, ale tylko wybrane książeczki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Z takich krótkich historyjek mamy jeszcze Kajtusia i Kamyczka, ale to jakieś starsze wydania, kupiłam w taniej książce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora