Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wartościowe książki dla dzieci
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-29, 14:35   #2960
madziara_07
Zadomowienie
 
Avatar madziara_07
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: west yorkshire
Wiadomości: 1 176
Dot.: Wartościowe książki dla dzieci

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Mój syn 20.06 skończył dwa lata. Basię i Franka czytamy od około 20go miesiąca. Teraz syn sam czyta właściwie, ja przewracam kartki i zaczynam zdanie, a on kończy Bardzo to lubi. Kupiłam też Wielka Księgę Basi, ale chyba trochę na wyrost bo leży na półce, zbyt długie zdania.


Myślę, że to zależy od dziecka, mój dużo mówi i rozumie, z dnia na dzień czytamy dłuższe teksty. U nas Kicia Kocia jest czytana, ale tylko wybrane książeczki.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czyli sa w tym samym wieku bo moja z 11.06. z tym ze nasza nie mowi, datego trudniej mi wywnioskowac czy rozumie czy nie ale widze co ja interesuje i co ja cieszy, I Kicie Kocie byl szal kilka miesiecy temu a teraz jak znajdzie to poczytamy o strazaku i traktorze i to tyle. wiec jak w Basi i Franku nie bedzie duzego zatrzesienia roznych pojazdow i kotow (druga milosc) to bedzie czytana poki nowa czyli kilka dni.

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
To jest ta Basia, której mama jest taka uciemiężona? Chciałam kupić, ale mnie to zniechęciło, chyba że mowa o jeszcze innej, bo Franka nie kojarzę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ladne a pamietacie taka ksiazke "Oto jest Kasia" ja ja namietnie czytalam w dziecinstwie. nie pamietam czy to byla lektora szkolna czy nie. tam to dopiero matka byla uciemiezona ladnie to opracowala Krolowa Matka jak ktos niekojarzy http://polaherbaciane.blogspot.co.uk...pinokio-w.html
__________________
"Trudno określić jego wiek. Ale sądząc po cynizmie i zmęczeniu światem, będących odpowiednikiem datowania węglem dla ludzkiej osobowości, miał jakieś siedem tysięcy lat."
T. Pratchettt
madziara_07 jest offline Zgłoś do moderatora