Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-19, 07:48   #1688
kamilka23
Zadomowienie
 
Avatar kamilka23
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 353
GG do kamilka23
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

Schatzsi bardzo mi przykro z powodu Twojej mamy...
Dobrze, ze do nas wrocilas, tesknilysmy za Toba. A Colin sliczny chlopczyk, a jakie mu ladne wloski urosly.

Dziewczyny, ja mam znow pytanie o spanie Waszych dzieci?? Budza sie jeszcze w nocy, jak zasypiaja. Ja niestety popelnila blad i Antonowka zaspia tylko na moich rekach, w nocy placze kilka razy i trudno ja uspokoic, pije jeszcze mleko w nocy, ale wlasnie jestesmy na etapie oduczania. Jednym slowem dla nas noc to koszmar. Mimo, ze spi z nami od pierwczej pobudki, to jednak potrafi sie budzic co godzine i plakac jak szalona. Jestem zdesperowana do tego stopnia, ze kupilam poradnik i mam zamar wprowadzic te porady w zycie (jeszcze go nie mam, bo zamowilam przez internet), jesli to nie pomoze, to wybiaram sie do psychologa i poprosze lekarza o skierowanie na badanie zaburzen snu. Aha dodam, ze Antonia spi czesto jedynie 11h na dobe. W dzien spi ledwie godzine, po prawie godzinnym usypianiu. Masakra. Martwi mnie to, bo przeciez sen jest dla dziecka bardzo wazny, no a ja sama nie mam mozliwosci odpoczac.
__________________
Antonia 13.12.2006
kamilka23 jest offline Zgłoś do moderatora