Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majówki 2017 cz. I ! <3
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-06, 05:02   #3012
kasptak
Zakorzenienie
 
Avatar kasptak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 148
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Witam się z rana 😙
Decorail, Magnificence, ja już nie pamiętam kiedy sobie coś kupiłam i nie zamierzam, póki nie schudne-a wtedy w sumie też nie, bo mam całą szafę w rozmiarze 36 😤 teraz chodzę w 2 parach spodni na zmianę. Ale progres jest, wczoraj rolki zaliczone, nawet mnie dziś nic nie boli 😂
Ja chowam przed mężem papierki po czekoladzie, bo się wkurza że potem marudzę, że jestem gruba. Parcie na słodycze mam niemożebne niestety. Chciałabym mieć taką ochotę na ryby 😂 w ogóle powinnam wrócić na dietę, bo mam nietolerancje laktozy i glutenu, plus problemy z trawieniem skrobi. W ciąży miałam spokój, teraz wszystko wróciło.
Talusiax, trzymam kciuki za imprezę ✊
My nie mieliśmy fotografa, zdjęć praktycznie nie mamy niestety, ale w fotografa bym i tak nie zainwestowała, szkoda by mi było kasy. Z chrzestnymi chyba zawsze jest problem. U nas mój brat i siostra męża-mieszka w Londynie, więc kontakt będzie sporadyczny, ale "tak wypadało" 😠
Wczoraj siedziałam cały dzień sama, dziś niech się tata wykaże i zajmie dzieckiem 😂 chciałam gdzieś pojechać za miasto, jest chłodniej, więc zabierzemy wózek, psa i może jakiś spacer po lesie? A potem Himalaje prasowania na mnie czekają 😤
Od 14 będą fajne ubranka w Lidlu-body z długim za 8 PLN przy zakupie 3 sztuk, będę polować😊
Udanej niedzieli Dziewczynki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie może padać cały czas...
kasptak jest offline Zgłoś do moderatora