Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-16, 14:45   #88
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Pożegnałam się z kilkoma kosmetykami kolorowymi.
Biały lakier do paznokci- miał mi służyć do frencha, tudzież jako podkład pod inne lakiery, tymczasem po 3-letnim leżakowaniu w pudle, rozwarstwił się na amen.

Bronzero- róż- cud, miód, malinka, aż mi się go żal zrobiło, kiedy dziecię rzuciło nim niezdarnie o ziemię. Wygrawerowane serca różu, zatopione w bronzerowym tle rozkruszyły się na miliony kawałków.
Minuta ciszy.


Chociaż obiecałałam sobie: nigdy więcej lakierów i pianek-sentyment kazał mi sięgnąć po oldskulową biało-różową za kilka złotych. Kupiłam też kilka mydeł glicerynowych, a to tylko dlatego, że nie potrafiłam zdecydować się na jeden konkretny wariant. Haha.
No cóż!

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Widzę, że nieźle Wam idzie dziołszki.

Cytat:
Napisane przez Jastinkaa Pokaż wiadomość
Moje urlopowe denko z pierszego tygodnia to: Tołpa Czarna róża żel pod prysznic i 10 różnych próbek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo, fajnie zużyć tyle próbek.

Cytat:
Napisane przez kosmetyko Pokaż wiadomość

11. LRP Lipicar Syndet AP+ /mini/- fajny, dość delikatny środek myjący ale bez zachwytów
Lipicar Surgras duuuuużo lepszy.

Cytat:
Napisane przez usuahaha Pokaż wiadomość
Moje lipcoweZałącznik 7192896Załącznik 7192901

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka




Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
moje z lipca i kawałka sierpnia
soft żel do nóg na pajączki ponoć dobry ale nie wydajny
13.Pharmaceris krem korygujący zmarszczki

Co powiesz?
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując