Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prawidłowa Kosmetyczka Nastolatki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-22, 17:48   #179
Agataaa320
Raczkowanie
 
Avatar Agataaa320
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 202
GG do Agataaa320
Dot.: Prawidłowa Kosmetyczka Nastolatki

hej , moja kosmetyczka się powiększa, a raczej zaczynam cześciej do niej zaglądać (zawsze była bardzo duża i zakurzona), nie mogę powiedzieć, że regualrnie, ale pracuję nad tym. Mam 15 lat, cerę - hm... zawsze trudno mi było to określić, kiedyś byłam święcie przekonana, że mam cerę normalną. Teraz raczej, powiedziałabym, że mam cerę tłustą, słabo nawilżoną, no cóz. A mam takie kosmetyki jak tonik, żel do twarzy z under 20, z toniku owszem jestem zadowolona, z żelu nie, napewno nie na poczatku. Otóż, gdy po kilku dniach używania tego żelu (+ tonik + krem antybakteryjny, matujacy również under 20) zauwazyłam ,że cerę ma suchą, bardzo suchą. Zaprzestałam, to wyskoczyło mi mnóstwo małych paskudek .. teraz tylko od czasu do czasu korzystam z tego 'cudownego' żelu wracając do kosmetyczki .. mam też Garnier czysta skóra 3 w 1 (peeling, żel, maseczka), taki najzwyklejszy krem nawilżający z nivea (którego nie uzywałam od przeszło tygodnia, w ogóle żadko używam ! ), mleczko do demakijażu z Garniera, nivea visage young - be beautiful kream nawilzajacy + lekki podkład i ostatnio zakupione masło kakaowe z Ziaji (mam watpilowsci czy powinam używać).
a mam do was pytanie ,trochę spoza tematu, stosuje któraś z Was może tabletki mające na celu nawilżyć, porawić koloryt, ogólnie polepszyć stan skóry, włosów, paznokci? Bo ja mam zamiar zaczać ,ale nie wiem które dobrać do wieku itd.
gorąco pozdrawiam
__________________
Ruchy, kluchy leniwe !
Maksyma dobrze znana, a nie robię nic ...
Agataaa320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując