Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie-apteczne filtry na plażę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-22, 20:26   #662
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

no, to nieźle zaoszczędziłam.
edit: dziś (24.05.08) byłam w decathlonie w Markach i nadal jest w promocji za 6,99, przeceniony z 13,99; pewnie patrzyłaś na inny ich produkt, bo mają też drogie spraye po 200ml; możliwe, że poszczególne sklepy tej sieci różnią się ofertą


i kojelny nieapteczny, fotostabilny filtr:
IVR crema ultraprotecttiva visio spf 50 (krem ultraochronny do twarzy spf50)
(zamykana) saszetka 20ml za 12,90

Aqua, ethylhexyl methoxycinnamate, c12-15 alkyl benzoate, titanium dioxide, butylene glycol, cetearyl olivate, diethylamino hydroxybenzoyl hexyl benzoate, methylene bis-benzotriazolyl tetramethylbutylphenol, cetearyl alcohol, cocoglycerides, ethylhexyl triazone, parraffinium liquidum, sorbitan olivate, vp/hexadecene copolymer, bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine, glyceryl stearate, peg-90 stearate, sodium hyaluronate, canola oil, calophyllum inophyllum oil, tocopheryl acetate, tocopherol, c12-13 alkyl lactate, algae, citrullus lanatus fruit extract, butyrospermum parkii butter, theobroma grandiflorum butter, caprylyl glycol, phenoxyethanol, cetyl dimethicone, dimethicone, parfum, xanthan gum, decyl glucoside, sodium dehydroacetate, isopropyl myristate, trimethoxycapry lylsilane, disodium edta, glycerin, lactic acid, triticum vulgare germ oil, propylene glycol, bht.

bardzo dobre filtry (uvinul a plus, tinosorb s, tinosorb m), brak parsolu 1789 więc nie koliduje z makijażem, kieszonkowy praktyczny rozmiar, sporo składników pielęgnacyjnych.
niestety- jeśli na twarz, to raczej dla cery suchej- dla mnie jest dość tłusty, widoczny na twarzy i utrudniający makijaż, czyli dla mnie do ciała.

Edytowane przez Justy
Czas edycji: 2008-05-24 o 10:17
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując