Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-08-18, 15:32   #1459
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ja mam tak samo na urlopie, że cera się pogarsza. Ale tym razem mam z sobą serum Azelo BU i jakoś większych problemów udaje się uniknąć. Wprawdzie jakieś pojedyncze wypryski się pojawiają, ale stanów zapalnych większych brak. Wzięłam jeszcze szczoteczkę silikonową, żeby czasami doczyścić pory.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja na szczęście też miałam ze sobą szczoteczkę silikonową Bez niej, to pewnie teraz bym się w lustrze nie poznała Ale i tak wiadomo, jak jest gdzie indziej, niż u siebie w domu, wszystko inaczej wygląda, łazienka inna, a to mam wrażenie również przyczynia się do stanu skóry, woda inna, w dodatku nie mogłam sobie pozwolić na dłuższe kąpiele, bo łazienka była jedna na 9 osób, w tym 4 dzieci, połączona z ubikacją, więc wszystkich moich domowych rytuałów pielęgnacyjnych nie mogłam tak po prostu sobie przeprowadzać. Poza tym starzeję się, wnerwia mnie nawet to, że ręcznik wisi za daleko od prysznica Na szczęście to nie był biwak pod chmurką, bo do tego się już chyba bym kompletnie nie nadawała
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując