Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-08-31, 20:39   #10
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

YvesRocherowy FAQ, czyli Najczęściej zadawane pytania.

Post w trakcie tworzenia - masz pomysł, co powinno się tu znaleźć? napisz do mnie pw. KLIK


Cytat:
Gdzie znajdę swój numer klienta?


Nr klienta znajdziesz na fakturach dołączonych do zamówienia oraz logując się na swoje konto w sklepie internetowym, następnie wchodząc w historię swoich zamówień i jednocześnie wciskając Ctrl + A. Nad tabelką ukaże się Twoje imię i nazwisko oraz numer klienta. UWAGA! Po zmianie strony ta opcja jest niedostępna. O numer klienta można zapytać w mailu do BOK bądź na czacie.



_________________________ _________________________ _______
Cytat:
Dlaczego mojego zamówienia nie ma w historii zamówień?


Zamówienia są rejestrowane w systemie z kilkudniowym opóźnieniem. Brak zamówienia może również wynikać, ze zmiany adresu dostawy zamówienia. Jeśli dostałaś e-mailowe potwierdzenie przyjęcia zamówienia, nie ma czym się martwić.
_________________________ _________________________ _______
Cytat:
Mam konto w sklepie internetowym. Czy mogę złożyć zamówienie z oferty wysyłkowej jeżeli nigdy nie zamawiałam w ten sposób?


TAK. Wystarczy, że wejdziesz na stronę yves-rocher.pl/mojaoferta i podasz nr oferty, która Cię interesuje i swój nr klienta. Możesz także złożyć zamówienie telefonicznie.
_________________________ _________________________ _______
Cytat:
Jeżeli jestem klientem e-sklepu i mam kartę w stacjonarce, to czy mogę zostać zaproszonym do oferty wysyłkowej przez przyjaciółkę?


Posiadając konto w e-sklepie nie można zostać zaproszonym przez przyjaciółkę do oferty wysyłkowej. Natomiast posiadając tylko kartę w sklepie stacjonarnym - można.
_________________________ _________________________ _______
Cytat:
Dlaczego nie mam historii zamówień na swoim koncie klienta?


Historia pojawi się dopiero po drugim zamówieniu. Jeśli nadal jej nie ma - napisz do BOK.
_________________________ _________________________ _______
Cytat:
Jeśli mam mailing z sierpnia i dostane jeszcze na urodziny też w sierpniu to mogę 2 jednocześnie wykorzystać w stacjonarce?


Tak, można.
_________________________ _________________________ _______
Cytat:
Czy w ofercie dla przyjaciółki można zamówić rzeczy z poza katalogu?



Tak, ale wtedy obowiązują ceny podstawowe
_________________________ _________________________ _______
Cytat:
Jeśli składałabym zamówienie ze sklepu internetowego to mogę wziąć 2 razy ten sam prezent np. dwa razy prezent niespodzianka?


TAK
_________________________ _________________________ _______
Cytat:
Dlaczego przy zamawianiu przez internet w ofercie, w której jest do wyboru kilka kosmetyków, zielona kropka wyboru cały czas pojawia się przy jednym produkcie, a nie tym który chcę wybrać i w który klikam?


Upewnij się, że klikasz w produkt, który chcesz otrzymać i przejdź dalej z zamówieniem. na liście zamawianych produktów powinien się pojawić produkt, który wybrałaś. kropka nie działa od jakiegoś czasu
_________________________ _________________________ _______
Cytat:
Czy mogę skorzystać kilka razy z tego samego kodu rabatowego w sklepie internetowym?


Jeden klient może skorzystać tylko jeden raz z danej oferty promocyjnej, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby skorzystać z tej oferty "na innego domownika", lub bez logowania korzystając z opcji zakup jednorazowy.
_________________________ _________________________ _______
Cytat:
Dostałam taką samą ofertę do sklepu stacjonarnego pocztą tradycyjną, jak i e-mailem, czy mogę skorzystać z każdej z nich?


W powyższej kwestii BOK udzielił takiej odpowiedzi: "...Wyjaśniam, iż informację wysyłane za pośrednictwem różny form przesyłu informacji (wiadomość e-mail na skrzynce elektronicznej, wiadomość SMS na telefonie) uprawniają do realizacji niezależnie ofert promocyjnych nadsyłanych za pomocą w/w form przesyłu informacji. Podsumowując może Pani skorzystać z ofert nadsyłanych na adres e-mail, jak i ofert wysyłanych na telefon. Każda z tychże ofert mimo bliźniaczego brzmienia posiada swój unikalny kod promocyjny."
_________________________ _________________________ _______
Cytat:
Jakie są namiary na BOK YR?


Centrum Obsługi Klienta - tu załatwisz wszelkie kwestie związane z zamówieniami, reklamacjami itp. tel: 32 7 700 700, fax: 32 7 700 777 pon. - sob. 8:00 - 20:00 e-mail bok@yves-rocher.pl
_________________________ _________________________ _______
Cytat:
Czy prezenty niespodzianki w YR są dla każdego klienta jednakowe?



To zależy od oferty - jeśli jest podana wartość niespodzianki jest ona taka sama dla każdego klienta np. niespodzianka w sklepie internetowym w każdym miesiącu jest stała. Ale jeśli oferta mówi o samej niespodziance np. oferta urodzinowa wysyłkowa - to jest ona zmienna i zależy od aktualnych zapasów magazynowych YR - najczęściej produkty, które były gratisami w poprzednich ofertach np. kosmetyczki itp.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg attachment.php.jpg (2,5 KB, 11475 załadowań)
__________________
"Here's the truth about the truth: It hurts. So we lie. We lie to ourselves because the truth freaking hurts."

Edytowane przez athm
Czas edycji: 2018-12-06 o 16:23
athm jest offline Zgłoś do moderatora