Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-26, 19:28   #914
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Chyba zamawialaś cienie?? Jakie są??
Zamawiałam m.in 3 rodzaje cieni.
Mono: połączenie cienia perłowego (ale nie bazarowa nachalna perła, tylko wyważony błysk) z cieniem drobinkowym (drobinki mikroskopijne, nie osypują się). Cień jest mleczny (J101), dokładnie tak jak myślałam, idealnie nadaje się na miękki rozświetlacz na policzki, idealnie koryguje rysy twarzy (jak przesadziłam z różem to tylko rozbieliłam go tym cieniem i kapitalnie). No i świetny w kąciki i pod łuk.
Quatro: moje ukochane odcienie, dokładnie takie jakie chciałam. Miekkie cienie o delikatnej perle (tak jak ta jedna część cieni Mono). Mam odcień 403, gdzie jest złamane złoto, śliwka węgierka idealna do smokey u mnie (czerń mi gasi spojrzenie), jasna perła (podobna do tego mono, który kupiłam) i taki brązik chłodny, ale dość napigmentowany, fajnie się łączy z tą śliwką.
Cień J33 w musie: mus bardziej kremowy niż musy bell, moim zdaniem tak nie będzie kamieniał. Kolor intensywny, morska zieleń, dużo srebrnych drobinek. Na powiecie będzie z pewnością jaśniejszy nieco, ale i tak jestem zachwycona. Mam nadzieję, ze będzie się dobrze trzymał mojej powieki na bazie, w każdym razie ręki trzyma się świetnie.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując