Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BIAŁYSTOK- poszukiwań w mieście cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-09-12, 07:07   #622
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: BIAŁYSTOK- poszukiwań w mieście cz.V

Cytat:
Napisane przez shukri Pokaż wiadomość
Słyszałyście opinie o ortodoncie Małgorzacie Sobolewskiej- Siemieniuk? Zależy mi na dobrym leczeniu i szybkim założeniu aparatu. Koleżanka zapisała się do Szarmach, 4 miesiące czekała na konsultacje, miesiąc na wyciski i... 5 miesięcy na plan leczenia .....
Leczyłam się u niej 4 lata temu, fakt ma trochę obsuwę z wizytami, chociaż na początku na pewno mniej, potem coraz bardziej. Jako osoba jest specyficzna, ale ja nie miałam z nią jakiś problemów. Mimo wszystko dobrze mi zęby wyleczyła i dosyć szybko, niecałe 2 lata nosiłam aparat. I jak do tej pory wszystko jest na swoim miejscu ale moja koleżanka miała z nią przeboje, także sama nie wiem czy polecać też chciałam do Szarmach a już wtedy tyle się czekało na wizytę, więc poszłam najpierw do tej i po pierwszej wizycie miałam dobre wrażenie, a też do ślubu mi się śpieszyło. Inna koleżanka za to przeboje u Szarmach miała i bardzo długo nosiła. Pewnie też sporo zależy od wady zgryzu.
Obyś znalazła dobrego ortodontę!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy

Edytowane przez hihihi
Czas edycji: 2017-09-12 o 07:09
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując