Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 10 typów kolorystycznych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-28, 19:30   #85
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: 10 typów kolorystycznych

Również byłabym wdzięczna za analizę:

1. Jak się opalasz?
Ciężko, nawet kiedy nie używłam filtrów na całe ciało, w środku lata byłam bledziutka. Bardzo szybko łapię poparzenia słoneczne, ale jak już się trochę opalę, to na taki przybrudzony odcień.

2. Oczy.
Podobne do zamieszczonego wyżej przez wizażankę zdjęcia (post #72)- zielone (ciemnooliwkowe) z brązowymi plamkami i kobaltową obwódką ( taka ciemnogranatowo-szara).Oprawa oczu raczej jasna- rzęsy zupełnie jaśniutkie, brwi w takim średnim blondzie. Świetnie czuję się w ciemnobrązowej hennie (chłodna).

3. Piegi.
Niewiele, ale występują.Takie przybrudzone szaro- brązowe.

4. Cera.
Bardzo jasna, beżowa. Na pewno nie różowawa, nie jest też klasycznie żółta ot taki beżyk, na rynku poważny niedobór tak jasnych podkładów. Sama z siebie raczej się nie rumienię, aczkolwiek mam trądzik różowaty, który wszystko psuje.Jak już się rumienię jakimś cudem, to na blady róż.

5. Usta.
W kolorze truskawkowej Nivei. Dosłownie. Ewentualnie malinowo- czerwone, ale to jeśli są przesuszone.

6. Włosy.
Średni do ciemny blond, zdecydowanie popielaty. Bardziej ciemny blond, ale z naturalnymi pasemkami, coś a la platyna, dlatego wydają się jaśniejsze.

7. Kolorystyka.

Czerń, fiolet, czerwień niemal we wszystkich odcieniach, butelkowa zieleń, chłodna biel. Generalnie ciemne i czyste kolory, zwykle nasycone, ale również chłodne pastele.
Silna awersja do beżów i brązów (ewentualnie ciemna czekolada). Nie przepadam za pomarańczowym żółtym i bladoniebieskim. Generalnie wybieram kolory nasycone. Wydaje mi się, że jestem zimą z tendencją do lata, ale to tylko moje subiektywne odczucie. Bardzo bym prosiła o pomoc.

Pozdrawiam.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując