Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wkurzające relacje służbowe faceta - przesadzam?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-09-12, 22:45   #66
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Wkurzające relacje służbowe faceta - przesadzam?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
A to w ogole pewne, ze akurat ta pani z biura dzwoni? Moze tylko wpisal jako kontakt w telefonie "pani Zofia" (czy jak jej na imie), bo wie ze sporo starsza i nie bedziesz zazdrosna, a tak naprawde to nr dwudziestoletniej "Kasi" z sasiedztwa.
Tak, jest pewne, ma na tyle głośny telefon, ze słyszę jej głos. I przyznaje, te rozmowy nigdy nie są przyjacielskie czy miłe. Rzeczywiście czysto służbowe.

Przyszedł, dużo mi powiedział. Rozumiem jego punkt widzenia, ale jeszcze nie wiem, czy mogę go w pełni zaakceptować nie mam siły dzisiaj już wszystkiego opisywać ale napisze jutro

Emilka, tak, to prawda, on tego nie zmieni, mógł robić co chce do tej pory i generalnie jemu zależy, żeby zachować niezależność, jeśli chodzi o biznes. Przedstawił mi to sensownie, już wiem co, jak i dlaczego - teraz tylko muszę się zastanowić, czy ja jestem gotowa na takie warunki nie są jakieś straszne, tylko ze sama jestem dość... Hmm, dumna. Opisze wszystko jutro jasno jak się wyspie

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

Aaa, No i nie jest sporo starsza od niego. On jest sporo starszy ode mnie ale zazdrosna o nią nie jestem, nie będę tłumaczyć dlaczego, bo ja sama czytając tego typu tłumaczenia często myśle "ale naiwniara", ale to na bank nie romans. Tu nie chodzi zupełnie o nią, on po prostu ma taki stosunek do swojego biznesu.
__________________

Edytowane przez kalor
Czas edycji: 2017-09-12 o 22:42
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując