Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-09-19, 18:26   #11
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
co tam dzisiaj ciekawego palicie?
U mnie MULBERRY & FIG DELIGHT ale stwierdzam że bez szału po kilku paleniach. Czas odpalic leaves and november rain

No ja właśnie palę ten sławetny Coastal redwood z Cheerfula i ....jest ok, ale nie zakochałam się Ładny, perfumowany,w pewnym momencie był troche meski, ale mu przeszło dla mnie za mało drzewny swiecy nie będzie


Cytat:
Napisane przez Yariewenka Pokaż wiadomość
U mnie Bahama Breeze w olejku. ^^ Niestety, kominek będzie dopiero w przyszłym miesiącu, chyba ze znajdzie się sponsor. a dostalam dzis z GC Acai Fruit oraz Homemade Brownies... <3

Rzuciłam propozycje wymiany kostkami woskow na forum - któraś z Was byłaby chętna może?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chodzi Ci o gąski ?


Cytat:
Napisane przez aniaprze Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Uzależniłam się od wosków 3 lata temu, a dopiero niedawno trafiłam na Wasz wątek☺. Jeśli można to pozostanę na dłużej😊. Wypaliłam już prawie wszystkie rodzaje YC - jestem coraz bardziej rozczarowana mocą i jakością zapachu. Znam też KC - o wiele lepsze. Lubię killery i dlatego ciekawi mnie GC, niestety nie mam dostępu stacjonarnie. Z wymianą u mnie gorzej, ale z chęcią natomiast odkupiłabym po kawałeczku na próbę.

Hey Aniaprze jak lubisz killery, to gaski na pewno dla ciebie. A jakie zapachy lubisz? to ci cos podpowiemy


Cytat:
Napisane przez karinek87 Pokaż wiadomość
Witam się, też jestem świecoholiczką u mnie dziś ostatnia kosteczka Kremu Brulee z Kringla.. pozwoliłam sobie na to, bo udało mi się upolować świecę, która już do mnie leci
Wymianą na razie nie jestem zainteresowana, ale jakby były jakieś wspólne zakupy na kosteczki to chętnie, zwłaszcza nowości 😁
Własnie mamy kosteczkową wymiane z Cheerfula. Bruised ogarnia

Figaro, tę lampę https://www.pachnacawanna.pl/pl/p/La...e-Warmers/2935


A tak w ogóle to mamy juz IX część
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując