Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Karmienie piersią - wątek wsparcia ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-09-21, 11:20   #2299
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Karmienie piersią - wątek wsparcia ;)

[1=bcf9f99d52c8998cb594a22 e00ab9133557f6a07;7732216 1]Z moimi dziećmi nie miałam większego problemu z odstawianiem. Wśród znajomych, którzy mieli jednak trudności dobrze działało wyjście mamy z domu np.: do koleżanki lub rodziców na noc. Dziecko czując mamę w pobliżu będzie się domagało piersi, a gdy mu się powie, że mama jest tu czy tam i wróci rano to będzie zachowywało się inaczej. Dzieci niestety nas mamy wykorzystują (nieświadomie niejednokrotnie). Oczywiście trzeba samej też być silną.
Powodzenia i dużo wewnętrznej siły życzę.[/QUOTE]

Wiem, że niektóre mamy tak robią ale to dosyć egoistyczne i ja bym czegoś takiego nie potrafiła zrobić.

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
To normalne w tym wieku. Niestety.
A nie możesz spać, kiedy karmisz?

Mam to samo, przy czym w dzień kp 3, 4 razy.

Z pierwszym synem miałam dość, zwłaszcza że karmiłam całą ciążę. Teraz powtarzam sobie, że to ostatni raz w życiu i jakoś idzie. Też nie miałabym jak odstawić, bo jest jak u Ciebie.

Trzymaj się Śliweczko, szybko minie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niby śpię kiedy karmię ale jest mi mega niewygodnie. Ja lubię mieć podkulone nogi, a dziecko już długie więc muszę mieć wyprostowane. Muszę też mieć mocno wyprostowane plecy, bo mam mały biust i w innej pozycji się nie da.

Może i to normalne w tym wieku, bo faktycznie jest gorzej niz zwykle ale normalnie też nie jest różowo. No marzę o tym żeby się położyć wygodnie w łóżku i przespać bez pobudki 6 godzin.

No nie pozostaje mi nic innego jak to jakoś przeczekać. Mam nadzieję, że w końcu zacznie lepiej sypiać, choć podobno nadzieja matką głupich
Może jak wyjdą te cholerne czwórki to się polepszy... No nie wiem.

Dziękuję w każdym razie za ciepłe słowa

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Ja mam podobny problem z nocnymi i też nie wiem, jak to ugryźć, bo jestem nieprzytomna! Kilka nocy temu nie dałam piersi, to mi od 1 do 4 nie spała. Póki nie dostała A nie mogę sobie pozwolić na brak snu, bo chodzę do pracy.Jakiś czas temu myślałam, że mi się przestawia na 1-2 karmienia w nocy, ale różnie jest... Raz się budzi 2 razy, raz 10. Tłumaczę, że mleko się kończy, że w nocy się śpi, ale nie dociera Też jestem już tym zmęczona, karmię już prawie rok dłużej niż planowałam i chciałabym to ostatecznie zakończyć, ale jestem za słaba ;]
W jakim wieku córka?
Ja bym też już mogła odstawić ale właśnie nie wiem jak. Gdyby chociaż się napił mleka w nocy z butli/bidonu/kubka to byłoby mi łatwiej bo wiedziałabym, że nie płacze z głodu...
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując