Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-01, 17:34   #540
Aranel
Raczkowanie
 
Avatar Aranel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 339
Lightbulb Filtry Isis Pharma UVEBLOCK

Hej

Mam nadzieje ze nie popełniam błędu zakladajac nowy watek, ale na wizazu znalzłam tylko jeden watek dotyczacy tych filtórow i to sprzed 2 lat -podaje link
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...light=uveblock


Poniewaz złasiłam sie na zakup w superpharm gdzie zakup 2 filtrów byl w cenie jednego, zaczynam sie zastanawiac czy nie kupilam kota w worku i nie bede teraz tego gorzko zalowac...

Sklady zakupionych przeze mnie filtrów są inne od tych starszych dlatego chciałam prosic o pomjoc w rozszyfrowaniu składu i ocenie tych 2 kosmetykow, bede bardzo wdzieczna bo w KWC równiez nie ma nnic na ten temat

Pierwszy to

UVEBLOCK 80 Tined Cream, określony jako Mineral Sunscreen

Skład: AQUA(WATER), ZINC OXIDE/TRIETHOXYCAPRYLYSILANE, ETHYLHEXYL METOXYCINNAMATE, TITANIUM DIOXIDE/ALUMINIUM HYDROXIDE/ IRON OXIDES, HYDROGENATED DIDECENE, DIMETHICONE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CETYL ALCOHOL, TITANIUM DIOXIDE/DIMETHICONE 4-METYLBENZYLIDENE CAMPHOR, PROPYLENE GLYCOL, GLYCERYL STEARATE, GLYCERIN CYCLOMETHICONE, GLYCERYL DIBEHENATE, CETETH-20, PEG-75 STERATE, DIAZOLIDINYL UREA, STEARETH-20, XANTHAN GUM, GLYCERYL BEHENATE, IRON OXIDE, DIMETHICONOL METHYLPARABEN, CYCLOPENTASILOXANE, PROPYLPARABEN, DISODIUM STEAROYL GLUTAMATE

Moje pytanie brzmi czy ten filtr jest wogóle czegos wart jako filtr? i czy ma duzo składników które mogą zapychać tłusta podatna zapychanie cere?

p.s. skład drugiego podam poxniej jak znajde jego opis na necie ten przepisałam z opakowania ale czy gdzies sie nei pomyliłam to nie wiem oby nie

Pozdrawiam
Aranel jest offline Zgłoś do moderatora