Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci a czas dla siebie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-09-27, 20:39   #134
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Dzieci a czas dla siebie

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Widzisz, to co piszesz to mi się akurat wydaje normalnym życiem i podejmowaniem świadomych decyzji O moim dziecku też decyduję ja i mąż i nie mam skrupułów, żeby innym mówić, że nie nie mogą czegoś zrobić, bo mamy inne zasady.





Przypominam, że jeszcze nie tak dawno rozszerzanie diety powinno się zaczynać w 4 miesiącu, teraz w 6, za 2 lata badania mogą pokazać jeszcze coś innego. Kierowanie się nimi bez obserwacji dziecka to też nic dobrego.

Wiele mam nie decyduje się na kp i ma do tego prawo, wiele mam ze względów zdrowotnych nie może karmić. I najlepsza mama dla dziecka to szczęśliwa mama, a nie sfrustrowana, niezadowolona karmiąca piersią na siłę, bo to niby najlepsze dla dziecka...

I zadziwia mnie ten wszechobecny trend zaglądania obcym osobom w cycki i pytania jak się karmi. Nie no przecież wiadomo, że jak na mm to głodzę, a nie karmię...
Dokładnie. Zgadzam się w pełni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;77519306]Ale od czego się zaczęło? Od historii koleżanki rzekomej męczennicy, która wszystko robi źle.
Mnie tam czyjeś kp koło wiadomo czego wiadomo co robi, ja tylko nie znoszę wypisywania bzdur. A dla mnie połowa tekstów o koleżance to niestety bzdury. Nie każde kp jest usłane różami, ale taki widocznie wybór dziewczyny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Albo jej męża 😐

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Ja rozszerzalam córce dietę 7 lat temu i jeszcze wtedy zaczynało się o ile dobrze pamiętam po 4 miesiącu. Nie spowodowało to u niej żadnego dramatycznego uszczerbku na zdrowiu. Nie wydaje mi się żeby ten miesiac- dwa zrobił jakąś wielka różnicę. Za kolejne 7 lat ktoś będzie wysmiewal rozszerzanie diety po 6 czy którymś miesiacu😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując