Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rossman - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-02, 20:56   #148
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Ja również niedawno skorzystałam z tego rabatu Ale będe musiala pewnie niedługo kupic w normalnej cenie bo mało wydajny jest
BTW. Widze, że jesteśmy z tego samego miasta
A jak tam z gazetką? Był ktoś dziś w Rossmanie?
O też ze świdnika?jak miłoja mam bardzo blisko do "naszego" Rossmanna a Ty? Z tej książeczki skorzystałm jeszcze kupując puder sypki Manhattanu-ale nie polecam i na pewno kupie jeszcze podkład Lirene CityMatt(za 12.59)


Cytat:
Napisane przez AryaxD Pokaż wiadomość
Czy w Rossmanie dostane peeling morelowy przeciwtradzikowy z St.Ives oraz krem tonujący Nuno Ziaji ? Jeśli tak to w jakiej cenie ?
Peeling takza 11.99, a krem tonujący Nuno nie

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
Juz jestemno pięknie Umbra nas podsumowałaś "Mistrzynie we wspólnym nakręcaniu się na (zupełnie niepotrzebne )" ale ja uważam ze bardzo potrzebnie

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka179 Pokaż wiadomość
trzeba było chłopaka odstawić do drzwi a samemu wrócić i ... poszukać syrenki hahahah
Dokładniemój juz sam zostaje pod jak mówię że muszę na chwilkę po coś zajrzeć do rossmanka Dobrze ze rossmann u nas jest w galerii handlowej wiec mam tez gdzie go wysłać

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Eveline dobry na upał Carrefour grzeje, ale nie ma alkoholu w składzie- z jednej strony dobrze bo suchych skór nie wysusza, z drugiej źle bo gorzej się wchłanie i żeby poczuć ze działa (jak pisała truskawkowa uczucie chłodu.grzania oznacza ze działa i sie wchłonął) wymaga peelingu, masażu i przygotowania skóry. Lubi zostawiać lepką warstwę,. Ale warto Obecnie czeka na dni, kiedy eveline przy niższych temperaturach będzie niemożliwoscią.
A w kilak tubek eveline trza będzie się zaopatrzyć na wyjazd nad morz,e już to widzę, cała rodzina "fa caldo!" a ja uradowana, wysmarowana, "fa frrrrrrreddo!"
Ooo to ide na festwal SR, dla samej ksiażeczki rabatowej- ale psikus
( Aga to od Agnieszki,. od Agaty zdrobnienie to Guś
rewelacyjny slogan reklamowy dla "naszego" serum eveline
Oj to przepraszam Guś ale wiesz mam koleżankę która nazywa sie Agata i mówią do niej Aga

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy te kupony z Festiwalu można wykorzystać w innym mieście, w jakiejkolwiek drogerii R.?
Zdecydowanie takdo 31.07.2008 w każdym rossmnnie i z każdego festiwalu

Cytat:
Napisane przez pani ćma Pokaż wiadomość
dziekuje za przypomnienie, prawie bym zapomniala, a to ten weekend
no jak mogłaś zapomnieć naprawdę warto iść
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora