Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytanie o KOSMETOLOGIĘ
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-01, 20:54   #157
Martulaaa
Raczkowanie
 
Avatar Martulaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 360
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Witam Ja dopiero zawitałam do domu
Od czego zacząć...byłam w kinie na inauguracji-podobał mi się wykład pani redaktor.Pani dziekan włos rozwiany same wiecie nie ma co gadać
Po legitymację nawet nie stałam, jak zobaczyłam tą koleję olbrzymią.Harmonogram mam jako taki,nie wiem w jakiej jestem grupie,ale ogólnie wiem kiedy na którą przyjechać za tydzień,jakie przedmioty i kiedy,reszta sama się ułoży.Mam nadzieję,że przepiszą mi informatykę z drugiego indeksu-przynajmniej 1 przedmiot odpadnie,żałuję,że nie podeszłam do żadnego państwowego egzaminu z angielskiego-tez możnaby mieć to z głowy ale trudno Jestem zła że zjazdy są od przyszłego tygodnia bo będę mijać się z moim TŻ Ale trudno...w sumie tylko to mi nie pasowało,reszta jest ok.Miałam zajęcia z włoskiego-kobitka sympatyczna i straaaasznie mi się podoba że leci z materiałem Tylko cena książki (70zł)to przesada
Asiaczku czy Ty też jesteś na włoskim?Jesli tak to w której grupie?Powiem Wam ze jakoś nie skupiałam się na zawieraniu znajomości,bardziej na połapaniu gdzie co i jak Może nastepnym razem Ogólnie jestem zadowolona (co przy mojej skłonności do narzekania jest niespodzianką ),podejrzewam jednak że te dojazdy będą dla mnie uciążliwe
Martulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując