Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Singielki 25 +. Część X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-10-02, 11:22   #4286
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
u mnie się sprawdza najlepiej oczywiście byle kim się nie zapcha na siłę, bo wtedy aby większą pustkę się czuje, ale z tamtego pracowego wyleczył mnie Wro. O Wro zaczęłam myśleć racjonalniej jak przyjechał ten kolega...


a tam od razu alkoholiczek

dokładnie. Ja Cię rozumiem doskonale i sama pewnie czułabym się tak samo

trzymam kciuki


super



a mi się trochę nie podoba to gadanie o cudownych rzeczach poza związkiem. Rozumiem, że to ma być pocieszenie i w ogóle, ale się nie zgadzam i już. Robiłam tak jak piszecie, mam swoje pasje, wychodzę z domu itp. Oczywiście było to dużo lepsze niż siedzenie przed tv. Czułam się dobrze, nie powiem, że nie, daje to dużo radości, ale jednak fajnie jest mieć z kim się tym podzielić. A w dobrym związku też można mieć swoje hobby, swoich wlasnych znajomych, wyjść bez faceta itd. Gdyby tak nie było, mnostwo sportowców, artystów i innych nie miałoby rodzin. A mają. I sukcesy w swoich pasjach tez odnoszą. Więc takie gadanie, że związek to ograniczenie i brak życia i własnych zainteresowan mnie nie przekonuje
Dinulka nikt tak nie pisał czarno-biało, że związek to zło i ograniczenie a singielstwo królewskie życie Ja zrozumiałam to tak, że w byciu samemu też można być zadowolonym i spędzać fajnie czas. Co nie znaczy, że w związku tak nie jest.
Według mnie może być fajnie będąc z kimś i można nauczyć się też fajnie żyć samemu.

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
jasne, ale chyba każda z nas chce właśnie dobrego związku więc zamiast przekonywać się "fajnie jest być samemu", choć w rzeczywistości pragnie się kogoś, lepiej szukać tego odpowiedniego wg mnie ale taka magia słowa pisanego, można różnie zinterpretować

A co do pogrubionego to zgadzam się w 100%
Tak, ja chcę dobrego związku. Jak mam mieć kiepski to wolę żyć sama. Bo samemu też można fajnie spędzać czas, choć wiadomo - czegoś brakuje.
Najlepiej to chyba korzystać z singielstwa jednocześnie rozglądając się czy gdzieś nie ma kogoś odpowiedniego

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Mamba00 Pokaż wiadomość
Zdaję relację. To chyba TEN. Nie uciekł. Pocałował mnie w czoło, skroń, oko i kącik ust (nie chciałam zarazić opryszczką ). A potem powiedział, że za szybko minęło (8h) i chciałby więcej, a na sam koniec że uwielbia ze mną rozmawiać.
Ja mu nic nie powiedziałam
Fajnie, trzymam kciuki
Classic jest offline Zgłoś do moderatora