Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Psy - cz. V
Wątek: Psy - cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-10-02, 14:43   #4788
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Psy - cz. V

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;7763569 6]Zrobila mu kompletne badanie, bo widziala go pierwszy raz, tzn. oczka (farbowanie na zolto tego zaognionego oczka), uszka, pazurki, wezly chlonne, zeby, postawe, serce itd. Serce badala stetoskopem.
Nawet jego pierwsza weterynarz tak dokladnie go nie badala na pierwszym badaniu. Jestem bardzo zadowolona. Mozna bylo z nia o wszystkim pogadac, byla mila dla psa, uspokajala go w trakcie badania.
Piesek sie czasem zapowietrzal troche, myslalam, ze to tchawica, no ale jednak serce. Obserwowac, jak czesto beda objawy, jak beda czeste, to zrobimy badania i do kardiologa. Powiedziala ze skoro jest tak aktywny jak jej opowiadam i potrafi naprawde wariowac bez objawow, to narazie jeszcze nie jest tak zle. Ale szmery w serduszku sa i trzeba o tym pamietac.

W ogole nie trzeba tam nawet umawiac wizyty, a czekalam ok. 15 minut, tyle co nic.[/QUOTE]
Super, że tak trafiłaś. Mam wrażenie, że większość weterynarzy skupia się jedynie na tym, z czym konkretnie się do nich przyjdzie a rzadko się zdarza, żeby ktoś tak ogólnie na zwierzaczka popatrzył. Tak jak ja z tymi zębami... wet nieraz wkładał Zuzi tabletkę na odrobaczanie do pyszczka i jakoś nie zauważył tych podwójnych zębów... dopiero mnie fryzjerka uświadomiła [emoji14]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora