Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-03, 19:52   #240
olgaaa87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 31
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

kosia twoje nózki nie wyglądają tak zle ja mam o wiele gorzej....mysle zeby zaraz walnąc sobie fotke i tu wkleic ale martwie sie ze bedziecie miec koszmary widzę ze strasznie rozbebłałas te wrastające gówna >< blizny po tym napewno masz ale nie martw się w koncu znikną
ja to w ogole miszczu jestem.....pamiętam ze zaczęłam się golic w wieku 12 lat xD wiecie jak to jest wf i ty nagle odkrywasz ze masz włochy na nogach a kolezanki mają piękne gładkie nogi... no i zaczęło się :P ale ze ja jakos głupi dzieciak (a bylam za***iscie glupim!!) wzięłam się za maszynke do golenia za 1,50 i na sucho wiem wyzwijcie mnei bo mi sie nalezy ! więc jak na następny dzien poszlam na wf to bylam istnym dziwolągiem potem kupowalam pianki veet chyba albo golilam się na zwykle mydło i bylo dobrze do czasu bo przez mydło strasznie wysuszalam skóre i w ogole bałwan był ze mnie straszny bo w ogole prawie balsamu nie uzywalam xD no ale w wieku 15 lat zaczęłam bardziej dbac o siebie to tez zakupilam sobie profesjonalny depilator (phillips najtanszy) i wzielam się za dalsze katowanie biednych nozek >< przeklinam ten dzien!! na początku oczywiscie bardzo bolalo bo przez to ze golilam od najmlodszych lat mialam ogromniaste czarne włochy pomimo tego ze jestem blondynką i nie powinnam miec zarostu jak moj ojciec >< moje siostry az sie dziwily co mi jest bo nie mialy takich problemu z tym. ale zaczęłam depilowac jakos przezwycięzylam ten ból na początku oczywiscie wlosy mi nie wrastaly bo i tak byly grube kiedys pamietam nawet sprobowalam kremu do depilacji ale za cholere moj włos nie chcial się rozpuscic więc dalej depilowalam tak sobie i depilowalam wlos się oslabial i od jakiegos roku moje nogi wyglądają jak idz i nie wracaj >< na początku staralam się tego nie zauwazac czasem znikalo czasem się nasilało ale dopiero od jakichs 4 miesięcy podchodzę do tego problemu wreszcie powaznie zakupilam krem przeciw wrastaniu veet drogi w cholere starcza na 3 tyg i nic nie pomaga
lato w pełni 28 stopni w cieniu goły brzuszek gole ramionka ale dzinsy grube na dupie są dzisiaj mi sie tak tyłek spocił w autobusie ze balam sie wstac zeby sie ze mnie ludzie nie smiali xD
przede wszystkim zauwazylam ze to sprawda naprawde indywidualna jednej pomaga jakis srodek drugiej prawie w ogole. kazda z nas ma zupelnie inną skore i inny włos. ja przestalam juz jakis czas wydlubywac wloski i wyciskac niektore jak pryszcze><
narazie stawiam na pilingi przemywanie 3 razy dziennie zawiesiną z aspiryny wody destylowanej i gliceryny ( podobno dziala, oczyszcza skóre naciąga ją ale tez i bardzo nawilza same sprawdzcie swiecily mi się po tym nogi jak psu jajca) i 3 razy dziennie masc alantan plus (7 zł w kazdej aptece) duzo osób go poleca. ale myslę ze wszystkie te produkty ktore wy wymienilysmy powinny dzialac tylko liczy się systematycznosc oczywiscie wywalilam depilator przez okno nie usuwam wlosow juz jakies 2 tygodnie. zobaczymy czy cos mi to pomoze jezeli za miesiąc nie bede widzialam zadnych rezultatow to kiła mogiła xD

martwie sie tymi nogami nie czuje się z nimi dobrze bo wyglądam jak dziwadlo ale kurde nie zalamuje się! trzymajmy się jakos to będzie trza nam czasu i troszke kasy i duuuuzo cierpliwosci a w koncu pochwalimy się nogami cholera tylko kiedy..... ;( moj facet twierdzi ze nie jest tak zle ze mu to nie przeszkadza ale co ma biedny powiedziec gdy odmawiam seksu xD ale co mam zrobic czuje się zle jak mam je pokazac....ehhh
no nic koncze juz bo się rozpisalam niepotrzebnie!
aha i mam jedno pytanie czym teraz usuwacie wlosy z nóg? uzywacie kremow czy zwyklej golarki? a jak golarki to na co golicie? slyszalam ze dobry sposob to golic z oliwką dla dzieci
olgaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując