Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sierpniówki '17 Słodkie początki
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-04, 20:53   #84
mawik0
Raczkowanie
 
Avatar mawik0
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 186
Dot.: Sierpniówki '17 Słodkie początki

Cytat:
Napisane przez SportMama Pokaż wiadomość
Oj dawno nie pisałam. Za krótka doba,dzień leci za dniem, Antoś coraz bardziej rozgarnięty i coraz dłużej i więcej śpi w łóżeczku. Yaba współczuję teściowej,nieźle dała Ci popalić. A u mnie mały dołek. Zaczęłam biegać i ćwiczyć i 2 kg zamiast mniej to więcej. No,ale liczę,że za chwilę organizm się ogarnie. Boję się diety wprowadzić,bo jak mniej jadłam to pokarmu też miałam mniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak dajesz rade połączyć kp i sport? Bardzo bym chciała zacząć ćwiczyć, niestety jest parę "ale". Ja (a właściwie cycki) muszę być dostępna praktycznie cały czas. W trakcie snu Malucha jesteśmy albo na spacerze, albo robię sobie jedzenie. A wieczorem jak wróci tż i starszak, to już nie mam energii. Naprawdę podziwiam organizację czasu.

U nas nocki różnie. Czasem super, a czasem masakra. Rzadko sprawdzam o której się budzi. Zwykle staram się odkładać, ale około 4-5 mam kryzys i wtedy już śpimy razem. A podczas gorszej nocy razem śpimy praktycznie cały czas. Mam taką nadzieję, że około 4 miesiąca, gdy zmniejszy się odruch ssania, uda mi się odłożyć Bobasa do jego łóżeczka.
mawik0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując