Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-04, 22:40   #2524
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez agnieszka.m.j Pokaż wiadomość
Moja mala aktualizacja zakupy na truskawie i w trakcie pobytu w Polsce
Cytat:
Napisane przez malgo7 Pokaż wiadomość
A to moja mała aktualizacja
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wklejam moją majową aktualizację

Kilka słów "wyjaśnień"

* paletka 2 cieni + kredka to EL - dostałam razem z dwójką Clinique Lilac Truffle (kupowałam na Allegro, ale chyba staroć ...) więc nie był to mój "świadomy" zakup

* dwójkę Clinique Double Date mam już od jakiegoś czasu, ale nie wklejałam wcześniej, bo myślałam że uda mi się dogadać ze sprzedającą na Allegro i bede mogła odesłać - odległa data produkcji a oczym nie pisała na aukcji, Nic z tego nie wyszło, więc oficjalnie dołaczyły do zbioru

* liner w słoiczku to kolor śliwkowy, czego na fotce nie widać

* obok kompaktu Sephory jest puder sypki Oriflame Air coś tam
dziewczyny piekne aktualizacje! az slinka cieknie !!
Hosenko,
u Ciebie chyba mozna znalezc hurtownie cieni Clinique
czy posiadasz moze fotke z wszytkimi tymi cieniami??
moge Ci polecic fajny pedzelek do linerow sloiczkowych
benefit bent brush, jest super!!!! znajdziesz go na KWC, zglosilam go tam
tez mam mozaike Avon, przyznam sie szczerze ze ta mi sie bardziej spodobala niz wersja Cool


malgo
jak sie sprawuje podklad EL? czy jest on lejacy sie czy bardziej pudrowy?
fajne cienie Gosha, apetyczne kolorki! sama mam podobna trojeczke ale.. w kolorach pomaranczy



Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Pędzelek pędzelkiem, ale róż się kiepsko wysypuje przez to siteczko musiałam wysypać na inne pudełeczko i dopiero z niego nabierać
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No to faktycznie średni patent.
tez mam ten roz, zglosilam go do KWC i wystawilam recenzje rowniez wspomnialam o bezsensownym opakowaniu.. i tym ze ciezko go z tego pudeleczka wyciagnac...



dzis mialam ciezki dzien w pracy, dlatego po pracy wparowalam do sklepu,by sobie poprawic humor a ze trafilam na fajna promocje gosha... rezultat na fotce na zdjeciu wszystkie kolory sa podobne, ale to przez to ze opakowanie jest bialawe, w rzeczywistosci kazdy blyszczyk jest inny, inaczej sie mieni i inaczej wyglada na ustach.....
druga foto to zakup juz sprzed jakis 2 tygodni, kupilam jeden drugi dostalam gratis...
justitia jest offline Zgłoś do moderatora