Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-06, 09:48   #2978
Etolie
Raczkowanie
 
Avatar Etolie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 147
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Witam ponownie, wreszcie udało mi sie nadrobić tygodniowe zaległości w czytaniu

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
7 tygodni?? jak to możliwe? pewnie perfumy, prawda?
Moja pierwsza truskawkowa paczka "idzie" już 6-ty tydzień. Kilkanaście razy dzwoniłam do Bytomia, oczywiście za każdym razem "już wysyłali".

Po powrocie do Krakowa z tygodniowego urlopu znalazłam w skrzynce AWIZO Z BYTOMIA Po godzinie dzwonienia dowiedziałam się, że paczka opuściła Bytom 3 czerwca przed 16...i czekam do dziś

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Witaj Um na forum.
W tę sobotę natomiast zmieniam dyscyplinę i daję koncert fortepianowy - stąd moja mniejsza aktywność popołudniami i wieczorami na wizażu.

Co do preparatów zmniejszających pory, to już to podkreślałam parę razy w tym wątku - wielbię kwasy bo uporały się z moją cerą, jej niedoskonałościami. Jednak w lecie kiedy przestaję je używać bądź używam rzadziej, pory znowu się poszerzają.
I tak sobie marzę o takim produkcie którym sobie posmaruję policzki i przez cały dzień będą śliczne, z malutkimi porami niewidocznymi gołym okiem. Ideałów nie ma?
Za mnogość talentów
A co do porów, to testuje różne produkty juz chyba od roku. Ostatnio (mimo, że przeczytałam tu wiele niepochlebnych opinii) Idealista EL i jestem bardzo zadowolona.
W komplecie z fantastycznym peelingiem Biotherm, maseczką torfową Lumene i w końcu chusteczkami matującymi Shiseido (uff) jest super Zobaczymy jak będzie dalej(czy nie zapcha?), ale póki co, moje pory wyglądają jak retuszowane w photoshopie i efekt nie znika po zmyciu makijażu

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
dopisek: przydałaby mi się jakas dobra maseczka dla tłuściocha, ale nie mocno ściagająca i matująca bo stosuje maści,ktore wystarczająco ja wysuszają. Raczej coś oczyszcającego ale łagodnego. Może cos takiego znacie ?
Jak pisałam wcześniej stosuję maseczkę torfową Lumene. Nie wiem czy to ona, czy peeling w każdym bądź razie pozbyłam się zaskórników i nie wyskakują żadne niespodzianki

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
ja też ciągle czekam na 2 paczki: jedną perfumową, drugą "zwykłą", z pudrem.
Wysłane 14 i 15 maja, na tą nieperfumową dostałam laurkę z datą 20 maja.
Oczywiście od razu przesłałam do bytomia co trzeba. A tu nic i nic. Zadzwoniłam więc i miła Pani celniczka powiedziała że "już" drukuje mojego maila i dalej to juz niby od poczty zalezy (ale to tez juz ponad tydzień temu)

A perfum ani widu ani słychu....niedługo będzie miesiąc.....
teraz ten strajk, to nawet nie wiadomo gdzie utknęły.
A no własnie, czy korzystał ktos z tego nr warszawskiego , który jest na pierwszej stronie wątku? ja niedawno próbowałam, ale mówiło że linia uszkodzona.....
zaczynam wątpić czy w ogóle do mnie dojdą......

pozostaje tylko nadzieja, że pocztowcy skończą strajk i ruszą do roboty

A co do numeru to czasem są niedostępne, nie wiem od czego to zależy
Etolie jest offline Zgłoś do moderatora