Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chciałybyśmy wiedzieć ... cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-10-12, 20:11   #421
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Wszystko co chciałybyśmy wiedzieć ... cz. 5

Cytat:
Napisane przez Ninquelote Pokaż wiadomość
U tej mojej znajomej w szpitalu anulowali wszystkie zaplanowane cesarki gdzie powodem było wcześniejsze cc. Wszystkie miały próbować rodzić naturalnie. Jednocześnie poród nie mógł trwać za długo ale nie mogli podać oksytocyny.
Uważam, że to nie w porządku wobec kobiet, którym nagle z dnia na dzień anulowano. Takie rzeczy powinno się przygotować, kobieta też powinna być odpowiednio nastawiona, bo zmuszanie do porodu sn nie przyniesie dobrego skutku.

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;77931156]Ja podchodziłam, miałam fajnego lekarza, który bez paniki podchodził, natomiast powiedział tylko, że po cc nie mogę przenosić - więc jeśli nic się o czasie nie zacznie to termin cc był wyznaczony. Zaczęło się znienacka ale niestety się dziewczę zaklinowało, więc i tak cc.[/QUOTE]
A dlaczego nie można przenosić? Na grupie fb jest sporo mam, które mogły rodzić vbac po terminie, lekarze nie mieli zastrzeżeń. Jestem ciekawa czy to jego opinia, czy jakieś inne czynniki były.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując