Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oryginał czy podróbka?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-06, 16:36   #987
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam trudne pytanie. Mam 30 ml buteleczkę Armani Diamonds. Zakupiłam ją w Sephora. Dzisiaj dostałam z wymiany kolejny Diamencik, bo strasznie lubię ten zapach. Również jest to 30 ml. Kody pod spodem mają identyczne, ale buteleczki są różne Wizażanka twierdzi, ze również kupiła w Sephora.

Moja buteleczka ma wszystkie kanciki gładkie, gładko oszlifowane. Ta buteleczka, którą otrzymałam ma grubsze brzegi. Zgłupiałam i proszę znawczynie tego zapachu o pomoc w rozszyfrowaniu jak powinna wygladać oryginalna buteleczka ? Czy są i takie i takie i obie są oryginalne ? Załączam zdjęcia porównawcze obu buteleczek.

Co do samego zapachu, to dzisiaj jednoznacznei nie potrafię stwierdzić bo mam na sobie inne perfumy, które przeszkadzają w wwąchanie się w Diamenty Jutro będę testować oba zapachy.
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
jeszcze kilka zdjęć porównawczych.
faktycznie jest rożnica między buetelczkami jeśli chodzi o te kanty ( i to znaczna )czy mi sie wydaje czy z tej buteleczki schodzi farba z dozownika??:eek :
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora