Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jestem bogata?
Wątek: Jestem bogata?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-10-25, 13:32   #33
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Jestem bogata?

Cytat:
Napisane przez natash88 Pokaż wiadomość
Jaki jest sens pracowania ponad miarę, oszczędzania (bez celu?) i bycia za zmęczonym na życie? Młoda jesteś domyślam się. Myślę, że jak zejdziesz z tej koncentracji na praca-pieniądze na jakiś rozszerzony model praca-pieniądze-przyjemności-czas dla siebie-inni ludzie, to przestaną Cię irytować gadki rodziny. Po prostu szkoda będzie czasu na rozkminianie głupich uwag, wygłaszanych raz na ruski rok (bo domyślam się, że pewnie na jakichś rodzinnych spotkaniach kilka razy w roku max temat jest podejmowany)
Tez tak uważam. Rozumiem zaciskanie pasa jak ktoś wyjeżdża dorobić w wakacje albo podejmuje się pracy sezonowej, bo takie działania maja bardzo ograniczone ramy czasowe. Jednak zamieszkać gdzieś na stale i samodzielnie skazywać się na wegetacje zamiast korzystać z tu i teraz na miarę swoich możliwości finansowych to wybór który zawsze mnie zastanawia. Odkładanie życie na niepewne później kosztem teraźniejszości prowadzi właśnie po latach do takich żalów.

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Dla mnie bogactwo to składowa udanego życia rodzinnego, duchowego, dobrej pracy którą się lubi i zdrowia
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując